İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Ürünler Ocak 21, 2022

Dokunmatik Ekran Kiralama

Dokunmatik Ekran Kiralama – Touch Screen Kiralama Hizmeti

Ticari Fuarlar, Sergiler, Seminerler, konferanslar, kongre, kurs, eğitim toplantıları gibi önemli tüm etkinlikleriniz için dokunmatik ekran kiralama ihtiyacı duyuyorsanız en doğru adres www.etud.com dur. Dokunmatik ekran kiralama, sergi alanlarında veya ticaret fuarlarda müşterilerinize çok daha kolay ve etkili içerik sunmanızı sağlar. Müşterilerinize ve ortaklarınıza ihtiyaç duydukları bilgileri kolay ve sezgisel bir şekilde gösterin. 27″ den 80″ e kadar birçok seçenekte touch screen kiralama hizmeti sumaktayız.

Büyük ölçekli dokunmatik ekran kiralama projeleri;

Büyük ölçekli, tamamen yönetilen, dokunmatik ekran kiralama projelerinde uzmanız bir ekibe sahibiz.  Genellikle etkinlik organizatörleri, etkinlik yöneticileri ve pazarlama ajanslarıyla birlikte çalışarak, yurt genelinde ve Avrupa’da dokunmatik ekran kiralama hizmeti sunmaktayız Biz, etkinliklerinizi etkileşimli hale getirmenize yardımcı olan donanım, içerik ve yazılım hizmetleri ile anahtar teslim servis veren bir ekibiz. Yüksek kaliteli ve geniş ekranlı etkileşimli yazılımlar tasarlayıp oluşturuyoruz, kuruyoruz ve kullanımınıza sunuyoruz. Talebiniz doğrultusunda size yerinde kurulum, destek hizmetleri ile birlikte servis veriyoruz ve projenin sonunda geri teslim alıyoruz.

Ismarlama Etkileşimli Yazılım

Etkinlikler ve pazarlama kampanyaları için kullanıma hazır etkileşimli uygulamalar ve ısmarlama yazılım geliştirme sunan uzman bir ekibe sahibiz.

1996 dan beri bilinen birçok endüstrinin büyük markalarına hizmet verdik. Basit testler ve etkileşimli gösteri kılavuzlarından gelişmiş 3B etkileşimli deneyimlere kadar, çok çeşitli bütçelere uygun çeşitli etkileşimli yazılım çözümlerimiz sunmaktayız.

Dokunmatik ekranlarımız, dokunmatik ekran kiosklarımız ve dokunmatik ekranlı Totemlerimiz ekran estetik ve kurulumu kolaydır. Uygun içeriğe sahip dokunmatik ekranlar, müşterileri standa çekmek için etkili bir yöntemdir. Sağladığımız dokunmatik ekran kiralama ürünlerine yaklaşımımız basittir; niş, yüksek kaliteli ürünlere odaklanıyoruz ve bunları çok sayıda stokluyoruz. Dokunmatik ekranlarımız zarif tasarımlara ve endüstriyel dayanıklılığa sahiptir.

 

Kiralama hizmetine sunmuş olduğumuz her dokunmatik ekran, teslimattan önce yazılımınızın mükemmel şekilde çalıştığından emin olmak için titizlikle test edilir. Daha sonra yerinde teslim edilir ve tekrar test edilir ve talebiniz doğrultusunda etkinliğiniz boyunca yerinde teknisyenlerimiz tarafından tam olarak desteklenir.

 

Etkinlik organizatörleri ve pazarlama ajansları, fuar standı tasarım ve üretim firmaları, üretim şirketleri, büyük markalar ile küçük girişimlere kadar birçok farklı sektörde dokunmatik ekran kiralama hizmeti  ve etkileşimli yazılım projelerinde çalışmaktayız.

Standart kullanımlar için size entegre PC’li profesyonel hepsi bir arada ünitelerin dokunmatik ekran kiralamasını sunuyoruz. Özel ihtiyaçlarınız için ek Mini bilgisayarlı dokunmatik ekranlar kiralayabilir veya hepsi bir arada cihazlarımızı kullanabilirsiniz. Uzun süre çalışabilme özelliğine sahip olan mini endüstriyel bilgisayarlar ile dokunmatik ekran kiralama ürünleri size sorunsuz çözüm sunmaktadır.

Standınızda sergilemek istediğiniz çarpıcı içerikler için ister uygun bir kiralık Dokunmatik Ekran arıyor olun veya bir etkinliği birden çok ekranla donatmak isteyin, siz değerli müşterilerimize; dokunmatik ekran kiralama, dokunmatik kiosk kiralama, ve dokunmatik ekranlı totem kiralama desteği sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçip dokunmatik ekan kiralama hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yapacağınız organizasyondaki İhtiyacınıza en uygun dokunmatik ekranı en uygun bütçeye bizden temin edebilirsiniz. Dilerseniz adrese teslim dokunmatik ekran kiralama, dilerseniz depo teslim dokunmatik TV kiralama, dilerseniz kurulum dahil dokunmatik kiosk kiralama çözümlerimizle anahtar teslim kiralama çözümlerimizle tanışın.

 

Dokunmatik Ekran Kiralama Avantajları

Kiralamak istediğiniz ürünü satın alma maliyetine katlanmadan, ihtiyacınız olan süre ve özellikler için Etud.com’da kullandığınız kadar kira ücreti ödersiniz.

Kiralık dokunmatik ekran hizmetlerimizle; Finansal kaynaklarınızı daha verimli kullanabilir, bakım onarım ve servis maliyetleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan kesintisiz olarak iş akışı sağlarsınız. İstediğiniz esneklikte kiralama çözümlerimizle günlük dokunmatik ekran kiralama, haftalık dokunmatik kiosk kiralama, aylık dokunmatik Totem kiralama seçenekleri ile satın alma zorunda kalmadan, istediğiniz sürede kullanım için bizi arayın…

Yeni teknoloji güncellemelerine ayak uydurmak çoğu zaman oldukça çok maliyetli olabilir. Bu nedenle, dokunmatik ekranları satın almak yerine, istediğiniz boyuttaki dokunmatik ekranı kiralamak çok iyi bir fikir olabilir.   Bu strateji ile likidite kaybından kaçınırsınız ve touch screen kiralama çözümü ile vergi avantajına sahip olursunuz.

 

Dokunmatik Ekran Kiralama Çözümü Nerelerde kullanılır

Kongre, Fuar, seminer, konferans, eğitim, kurumsal toplantılar, zirveler, lansman ve tüm etkinlik alanlarında etkileşimli çözüm ihtiyaçlarınız için dokunmatik ekran Kiralama hizmetleri sunuyoruz. Geniş ürün yelpazesi ve ürün çeşidi ile uzun yıllardır bilinen güvenilir ve deneyimli tedarik kaynağı olarak hizmet vermekteyiz.

Dokunmatik ekran kiralama, Kongre merkezlerinin Kayıt ve karşılama desklerinde, Salon kapılarında, fuar veya sergi alanlarında,  yönlendirme veya bilgilendirme amaçlı alanlarda, e-poster alanlarında, sanat galerilerinde, reklam içerikli vitrinlerde, Show romlarda, mağza veya alışveriş merkezlerinde bilgilendirme noktası ve daha sayamadığımız birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

Dokunmatik Ekran Kiralama Fiyatları nedir?

1 Günden 1 haftaya, 15 günden 1 aya veya esnek kiralama seçeneklerine kadar rekabetçi fiyatlarımızla tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Kiralama süresi ve ürün özelliklerine göre bütçenize uygun fiyat seçeneklerimizle her zaman yanınızdayız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel proje fiyatları sunmaktayız, depo teslim, yerinde teslim ve kurulum montaj ile söküm dahil çözümler sunulmaktadır.

Dokunmatik ekran kiralama Parkurumuz

Kızılötesi ve Proaktif dokunmatik teknoloji kapsamında dünya markası ürünler ile stoklarımızı donatmış olduğumuz  dokunmatik ekran Kiralama ile sizlerin taleplerinizi beklemektedir.

27” dokunmatik ekran kiralama, 32” dokunmatik monitör kiralama, 42” dokunmatik ekran kiralama 49” dokunmatik Kiralama, 55” dokunmatik ekran ve kiosk kiralama, 65” dokunmatik ekran kiralama, 80” dokunmatik ekran kiralama seçeneklerimizle montaj, kurulum dahil çözümler sunmaktayız.

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.