İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
info@etud.com.tr
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
info@etud.com.tr
T: +90 212 266 07 77
Ürünler Ocak 21, 2022

Dokunmatik Ekran Kiralama

Fuar, kongre, konferans ve birçok farklı etkinlikte kullanılan touch screen ekranları kiralayabilir veya beraberinde içerik destek hizmetlerimiden faydalanabilirsiniz.

32”, 42”, 55”, 80”  boyutlarında, Dual touch veya multi touch ekran seçenekleriyle Dokunmatik LED ekranlar kiralayabilirsiniz.

FullHD çözünürlüğe sahip IR Dokunmatik erkanlar için esnek kiralama seçenekleri sunmaktayız.

Dokunmatik ekranlar üzerinde çalışacak uygulamalar için, bilgilendirme, dijital katalok, veri toplama, anket veya oyun yazılımları geliştirmekteyiz.

Tüm Etkinlikleriniz için 27” dokunmatik ekranlardan 80” dokunmatik ekranlara kadar alternatif ürünlerimizle, günlük dokunmatik ekran kiralama / dokunmatik monitör kiralama, haftalık, dokunmatik ekran kiralama / touch screen kiralama, yıllık infraraid dokunmatik ekran kiralama / kapasitif dokunmatik ekran kiralama, uzun dokunmatik ekran kiralama / touch screen kiralama ve tüm kiralık dokunmatik ekran / kiralık dokunmatik monitör ihtiyaçlarınız için konusunda uzman ekibimizle iletişime geçin…

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.