İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Çözümler Ocak 21, 2022

EasyEvents Registration Solutions (Etkinlik Kayıt Çözümleri)

EasyEvents Kayıt Çözümlerimizle Tanışın…

Online Kayıt Çözümleri

Etkinliğinize özel oluşturduğumuz ve yönettiğimiz Online Kayıt sistemi ile hem bilgisayar hem de mobil cihazlar üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilir, kayıpsız ve hızlı bir şekilde süreci işletebilirsiniz.

Her şeye online erişimin bulunduğu günümüzde, kullanıcı ara yüzü gayet basit olan Online Kayıt sistemi, etkinliklerinizi özelleştirebilmenize ve daha keyifli hale getirmenize olanak sağlar.

Kongre, fuar, seminer, kurumsal toplantılar, festival ve küçük toplantılarınızdan binlerce kişinin katıldığı büyük ve zorlu etkinliklerinize kadar her ölçekteki ihtiyaçlar için güçlü ve esnek altyapısı ile güvenilir ve hızlı çözümler sunar.

Etkinlik öncesinde hedef katılımcı grubunuza mail veya SMS yolu ile kayıt onay mesajları gönderilir. Kayıt sistemimiz ile etkinlik öncesi ve sırasında alınan kayıtlar aynı platformda eşzamanlı olarak çalışır, böylece tüm kayıtlar anlık olarak güncellenir.

Online Kayıt sistemi ile

 • Özel tasarım ve içerikler
 • Ücretli ve ücretsiz kayıt seçenekleri
 • Saha modülleriyle tam entegrasyon
 • Kayıt onay bilgisinin Mail ya da SMS ile katılımcıya gönderilmesi
 • Kayıt Onay bilgisinin barkod veya Karekod ile Mail ya da SMS ile katılımcıya gönderilmesi
 • Zengin raporlama çözümleri sunulur

SAHA KAYIT (ONSITE KAYIT) SİSTEMİ

Etüd Bilişim, sizlere onsite ziyaretçi kaydı (saha kayıt sistemi) ve yaka kartı baskılama konusunda ihtiyacınızı karşılayan entegre çözümler sunar.

Saha kayıt yazılımımız bünyesindeki Yaka kartı tasarlayıcı sayesinde etkinliğinize özel baskı tasarımları oluşturabilirsiniz. Gelişmiş kullanıcı deneyimi ve basit kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde hızlı ve pratik kullanım sağlarken, iş yükünüzü hafifletir.

Etkinliklerinizin vazgeçilmez ihtiyacı olan yaka kartları için donanım ihtiyaçlarınızdan baskı çözümlerine kadar (termal, offset plastik yaka kartı, boyun ipi, yaka kartı poşeti, badge) anahtar teslim hizmetler sunuyoruz.

Etkinlik anında;

 • Check-in ve yaka kartı baskısı
 • Yaka kartlarının barkod veya Karekod ile anlık baskısı,
 • Katılımcı izleme,
 • Giriş kontrol,
 • Raporlama,
 • Analiz,
 • Mobil etkinlik uygulamaları ve kiosklar ile kusursuz deneyimler sunar.

Onsite Kayıt Çözümleri (Saha Kayıt Sistemi) ile;

 • Katılımcıya özel yetkilendirilmiş QRCode (Karekod)/barkod oluşturma,
 • Özel yaka kartı tasarlayıcı,
 • Masa oturma düzeni planlama,

Kiosk, turnike ve mobil barkod okuma sistemlerinin entegrasyonu sağlanır.

KIOSK CHECK-IN KAYIT SİSTEMİ

Artık beklemeye son…

Kayıt kiosk kiralama sistemi ile katılımcılar etkinlik alanına geldiğinizde, kayıt sırasında zaman kaybetmek istemiyorsa, yüksek performanslı ve ergonomik dizayna sahip bütünleşik self servis kayıt kiosk kiralama çözümlerimizle zahmetsizce etkinliğe katılım sağlayabilir.

Etkinlik öncesinde katılımcıya kayıt onay bilgisi mail ya da SMS ile maili ile gönderilir. Gönderilen mesajdaki barkod veya kare kod kiosk üzerindeki barkod okutuculara okutulur. Katılımcı saniyeler içinde beklemeksizin yaka kartını basıp etkinliğe katılım sağlar.

MOBİL BARKOD OKUYUCU SİSTEMİ

Mobil Barkod Okuyucu kiralama Sistemi, lokasyondan bağımsız çalışır. Kapalı veya açık alanlarda kullanabileceğiniz yeni nesil akıllı barkod okuma sistemidir. Akıllı barkod okuyucuların sadece basit bir internet bağlantısı dışında spesifik bir gereksinimi yoktur.

Akıllı Online Barkod Okuma Sistemlerimizle;

 • Anlık giriş-çıkış bilgileri veri tabanına kaydedilir.
 • Yetkili geçiş kontrolü sağlanabilir.
 • Katılımcının giriş bilgileri ve yetkileri sorgulanabilir.
 • Etkinlik sonunda detaylı giriş veya çıkış raporları alabilirsiniz.

TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMİ KİRALAMA

Daha akıllı ve güvenli geçiş sistemi…

Akıllı Turnike kiralama Sistemi, fuar, kongre, konferans, konser, festival ve daha birçok sahada kontrollü ya da yetkilendirilmiş geçiş sistemlerinde kullanılır.

Sahada personel olmaksızın otonom çalışan Akıllı Turnike Kiralama Sistemi sayesinde kontrollü ve yetkili geçişler güvenli olarak sağlanır.

Turnike yazılımı kullanılarak, turnikeler üzerindeki dahili ekranlarda etkinliğe özel logo ve animasyonlar sunulabilir, kişiselleştirilmiş karşılama mesajları veya anlık yetkili geçiş mesajları verilebilir.

RFID GEÇİŞ SİSTEMİ KİRALAMA

Yenilikçi kayıt teknolojileri…

Özellikle giriş-çıkış sistemlerinde kullanılan RFID sayesinde zaman kazanıyor, maliyetler düşüyor ve katılımcılar hakkında doğru veriler toplamak kolaylaşıyor.

Kiralık RFID sistemlerin öne çıkan en önemli özelliği, temassız şekilde veri toplama yeteneğidir.

Turnike ve barkod okuyucular olmaksızın kişisel verileri kiralık RFID okuyucular ile temassız olarak rahatlıklar toplayabilirsiniz.

Bu yöntem ile etkinlik alanında istediğiniz noktalara konumlandıracağımız (kongre merkezi girişi, salon giriş ve çıkışları gibi) kiralık RFID okuma istasyonları ile okunan ziyaretçi verileri sisteme kaydedilir.

Etkinlik sonrasında yapılacak olan analiz ve hesaplamalarla, katılımcıların zengin hareket ve faaliyet raporları oluşturulur.

LEAD RETRIEVAL KİRALAMA (Katılımcı Verilerinin Toplanması)

Stand Ziyaretçi verisi toplama….

Kiralık Lead Retrieval sistemi (Potansiyel müşteri bulma), bir etkinlikte, ticari fuarda veya konferansta sunduğunuz ürün veya hizmetlere ilgi duyan insanları potansiyel müşterilere daha sonrasında ise gerçek bir müşteriye dönüştürme sürecini başlatan için bir yöntemdir.

Stand görevlilerinin kullanımına sunduğumuz bu çözümde, ziyaretçilerin yaka kartı üzerindeki barkod okutulur ve katılımcı dataları toplanır. Aynı zamanda müşteri ziyaretlerine dair notlar alabilir. Etkinlik sonrasında da tüm raporlarına eksiksiz olarak ulaşabilir.

Sağlanan data ile ziyaretçileri etkinlikten sonrada takip ederek, sağlanan etkileşimi satışa dönüştürmek için Lead Retrieval kiralama büyük bir satış-pazarlama aracıdır.

ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİ NERELERDE KULLANILIR

Kongre, Fuar, seminer, konferans, eğitim, kurumsal toplantılar, zirveler, lansman ve tüm etkinlik alanlarında Kayıt ve yaka kartı baskı sistemleri ihtiyaçlarınız için çözümlar sunuyoruz. Etkinlik Kayıt Sistemleri alanında Geniş ürün yelpazesi ve çözüm alternatifleri ile uzun yıllardır bilinen güvenilir ve deneyimli tedarik kaynağı olarak hizmet vermekteyiz.

Barkodlu yaka kartı kiralama, online kayıt sistemi kiralama, onsite kayıt kiralama yada diğer adıyla Saha kayıt sistemleri kiralama çözümlerimiz tüm etkinlik merkezlerinin Kayıt ve karşılama desklerinde veya etkinlik öncesinde kullanıma açılan self servis uygulamalar ile çok geniş ihtiyaca hizmet etmektedir.

 Kayıt Sistemleri Kiralama Fiyatları nedir?

1 Günden 1 haftaya, 15 günden 1 aya veya esnek kiralama seçeneklerine kadar rekabetçi fiyatlarımızla tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Kiralama ihtiyaçlarınız, süresi ve ürün özelliklerine göre bütçenize uygun fiyat seçeneklerimizle her zaman yanınızdayız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel proje fiyatları sunmaktayız, depo teslim, yerinde uzman teknik personel desteği ve yerinde kurulum montaj ile söküm dahil çözümler sunulmaktadır.

Kayıt Sistemleri kiralama Parkurumuz

Self Servis Kayıt Kiosk kiralama,

Akıllı Turnike kiralama,

Saha Kayıt Sistemleri kiralama,

Offline barkod okuyucu kiralama,

Online barkod okuyucu kiralama,

Kayıt bilgisyarı kiralama,

Yaka kartı baskı makinası kiralama,

Ofset yaka kartı yazıcı kiralama,

Termal yazıcı kiralama,

Yaka kartı baskı çözümleri,

Yaka kartı boyun ipi,

Yaka kartı poşeti,

Barkod yazıcı kiralama,

Plastik kart yazıcı kiralama,

Tablet barkod okuyucu kiralama,

Katılımcı kayıt ve raporlama sistemi kiralama,

LCV sistemleri için online kayıt formlarının oluşturulması,

Web tabanlı etkinlik kayıt yazılımları,

RFID kayıt ve giriş sistemleri gibi çok fazla ürün ve yazılım çözümleri sunmaktayız.

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.