İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Çözümler Ocak 21, 2022

Etkinlik Kayıt Çözümleri

ONLINE KAYIT SİSTEMİ

Etkinlikleriniz için Profesyonel Online Kayıt Sistemi…

Etkinliğinize özel oluşturduğumuz ve yönettiğimiz Online Kayıt sistemi ile hem bilgisayar hem de mobil cihazlar üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilir, kayıpsız ve hızlı bir şekilde süreci işletebilirsiniz.

Her şeye online erişimin bulunduğu günümüzde, kullanıcı ara yüzü gayet basit olan Online Kayıt sistemi, etkinliklerinizi özelleştirebilmenize ve daha keyifli hale getirmenize olanak sağlar.

Kongre, fuar, seminer, kurumsal toplantılar, festival ve küçük toplantılarınızdan binlerce kişinin katıldığı büyük ve zorlu etkinliklerinize kadar her ölçekteki ihtiyaçlar için güçlü ve esnek altyapısı ile güvenilir ve hızlı çözümler sunar.

Etkinlik öncesinde hedef katılımcı grubunuza mail veya SMS yolu ile kayıt onay mesajları gönderilir. Kayıt sistemimiz ile etkinlik öncesi ve sırasında alınan kayıtlar aynı platformda eşzamanlı olarak çalışır, böylece tüm kayıtlar anlık olarak güncellenir.

Online Kayıt sistemi ile

 • Özel tasarım ve içerikler
 • Ücretli ve ücretsiz kayıt seçenekleri
 • Saha modülleriyle tam entegrasyon
 • Kayıt onay bilgisinin Mail ya da SMS ile katılımcıya gönderilmesi
 • Zengin raporlama çözümleri sunulur

 

SAHA KAYIT (ONSITE KAYIT) SİSTEMİ

Etüd Bilişim, sizlere onsite ziyaretçi kaydı ve yaka kartı baskılama konusunda ihtiyacınızı karşılayan entegre çözümler sunar.

Yaka kartı tasarlayıcı sayesinde etkinliğinize özel baskı tasarımları oluşturabilirsiniz. Gelişmiş kullanıcı deneyimi ve basit kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde hızlı ve pratik kullanım sağlarken, iş yükünüzü hafifletir.

Etkinliklerinizin vazgeçilmez ihtiyacı olan yaka kartları için donanım ihtiyaçlarınızdan baskı çözümlerine kadar (termal, offset plastik yaka kartı, boyun ipi, yaka kartı poşeti, badge) anahtar teslim hizmetler sunuyoruz.

Etkinlik anında;

 • Check-in ve yaka kartı baskısı,
 • Katılımcı izleme,
 • Giriş kontrol,
 • Raporlama,
 • Analiz,
 • Mobil etkinlik uygulamaları ve kiosklar ile kusursuz deneyimler sunar.

Onsite Kayıt Çözümleri ile;

 • Katılımcıya özel yetkilendirilmiş QR/barkod oluşturma,
 • Özel yaka kartı tasarlayıcı,
 • Masa oturma düzeni planlama,

Kiosk, turnike ve mobil barkod okuma sistemlerinin entegrasyonu sağlanır.

 

KIOSK CHECK-IN KAYIT SİSTEMİ

Artık beklemeye son…

Etkinlik alanına geldiğinizde, kayıt sırasında zaman kaybetmek istemiyorsanız, yüksek performanslı ve ergonomik dizayna sahip bütünleşik self servis kayıt kiosklarımızla sizlere profesyonel çözüm sunuyoruz.

Etkinlik öncesinde katılımcıya kayıt onay bilgisi mail ya da SMS ile maili ile gönderilir. Gönderilen mesajdaki barkod veya kare kod kiosk üzerindeki barkod okutuculara okutulur. Katılımcı saniyeler içinde beklemeksizin yaka kartını basıp etkinliğe katılım sağlar.

 

MOBİL BARKOD OKUYUCU SİSTEMİ

Mobil Barkod Okuyucu Sistemi, lokasyondan bağımsız çalışır. Kapalı veya açık alanlarda kullanabileceğiniz yeni nesil akıllı barkod okuma sistemidir. Akıllı barkod okuyucuların sadece basit bir internet bağlantısı dışında spesifik bir gereksinimi yoktur.

Süper Akıllı Online Barkod Okuma Sistemlerimizle;

 • Anlık giriş-çıkış bilgileri veri tabanına kaydedilir.
 • Yetkili geçiş kontrolü sağlanabilir.
 • Katılımcının giriş bilgileri ve yetkileri sorgulanabilir.
 • Etkinlik sonunda detaylı giriş veya çıkış raporları alabilirsiniz.

 

TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMİ

Daha akıllı ve güvenli geçiş sistemi…

Akıllı Turnike Sistemi, fuar, kongre, konferans, konser, festival ve daha birçok sahada kontrollü ya da yetkilendirilmiş geçiş sistemlerinde kullanılır.

Sahada personel olmaksızın otonom çalışan Akıllı Turnike Sistemi sayesinde kontrollü ve yetkili geçişler güvenli olarak sağlanır.

Turnike yazılımı kullanılarak, turnikeler üzerindeki dahili ekranlarda etkinliğe özel logo ve animasyonlar sunulabilir, kişiselleştirilmiş karşılama mesajları veya anlık yetkili geçiş mesajları verilebilir.

 

RFID GEÇİŞ SİSTEMİ

Yenilikçi kayıt teknolojileri…

Özellikle giriş-çıkış sistemlerinde kullanılan RFID sayesinde zaman kazanıyor, maliyetler düşüyor ve katılımcılar hakkında doğru veriler toplamak kolaylaşıyor.

RFID sistemlerin öne çıkan en önemli özelliği, temassız şekilde veri toplama yeteneğidir.

Turnike ve barkod okuyucular olmaksızın kişisel verileri RFID okuyucular ile temassız olarak rahatlıklar toplayabilirsiniz.

Bu yöntem ile etkinlik alanında istediğiniz noktalara konumlandıracağımız (kongre merkezi girişi, salon giriş ve çıkışları gibi) RFID okuma istasyonları ile okunan ziyaretçi verileri sisteme kaydedilir.

Etkinlik sonrasında yapılacak olan analiz ve hesaplamalarla, katılımcıların zengin hareket ve faaliyet raporları oluşturulur.

LEAD RETRIEVAL

Lead Retrieval (Potansiyel müşteri bulma), bir etkinlikte, ticari fuarda veya konferansta sunduğunuz ürün veya hizmetlere ilgi duyan insanları potansiyel müşterilere daha sonrasında ise gerçek bir müşteriye dönüştürme sürecini başlatan için bir yöntemdir.

Stand görevlilerinin kullanımına sunduğumuz bu çözümde, ziyaretçilerin yaka kartı üzerindeki barkod okutulur ve katılımcı dataları toplanır. Aynı zamanda müşteri ziyaretlerine dair notlar alabilir. Etkinlik sonrasında da tüm raporlarına eksiksiz olarak ulaşabilir.

Sağlanan data ile ziyaretçileri etkinlikten sonrada takip ederek, sağlanan etkileşimi satışa dönüştürmek için Lead Retrieval büyük bir satış-pazarlama aracıdır.

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.