İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Ürünler Ocak 21, 2022

Flipchart Kiralama

Flipchart Kiralama – Yazı Tahtası Kiralama

Seminerler, konferanslar, kongre, kurs, eğitim toplantıları gibi önemli tüm etkinlikleriniz için flipchart kiralama / yazı tahtası kiralama ihtiyacı duyuyorsanız en doğru adres www.etud.com dur. Kiralık flipchart  ürünleri, etkinliklerinizde takım çalışmaları, beyin jimnastiği ve strateji toplantıları gibi etkileşim veya bilgi paylaşım ihtiyaçlarınızı kullanılabilecek en pratik ve etkin ürünlerden birisidir. Flipchart kiralama ürünlerimizi ister kağıtlı, isterseniz kağıtsız olarak kiralama seçenekleri sunmaktayız.

Yüksek adetlerde, yazı tahtası kiralama projelerinizde ekibimizle iletişime geçin.  Genellikle etkinlik organizatörleri, etkinlik ajansları, kurumsal markalar ve pazarlama ajanslarına yurt genelinde ve yurt dışında hizmet sunmaktayız. Talebiniz doğrultusunda size yerinde kurulum, destek hizmetleri ile birlikte servis veriyoruz ve projenin sonunda geri teslim alıyoruz.

Yapacağınız organizasyondaki ihtiyacınız duyacağınız miktardaki yazı thtası kiralama / flipchart kiralama çözümünü en uygun bütçeye bizden temin edebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda adrese teslim flipchart kiralama veya depo teslim yazı tahtası kiralama taleplerinize anahtar teslim çözüm sunmaktayız.

Flipchart Kiralama Avantajları

Kiralamak istediğiniz ürünü satın alma maliyetine katlanmadan, ihtiyacınız olan süre ve özellikler için Etud.com’da kullandığınız kadar kira ücreti ödersiniz.

Kiralık flipchart hizmetlerimizle; Finansal kaynaklarınızı daha verimli kullanabilir, bakım onarım ve servis maliyetleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan kesintisiz olarak iş akışı sağlarsınız. İstediğiniz esneklikte kiralama çözümlerimizle günlük, haftalık veya aylık yazı tahtası kiralama seçenekleri ile satın alma zorunda kalmadan, istediğiniz sürede kullanım için bizi arayın…

Yazı Tahtası Kiralama Çözümü Nerelerde kullanılır

Kongre, Fuar, seminer, konferans, eğitim toplantıları, kurumsal toplantılar, Brain storming toplantıları, zirveler, lansman ve tüm etkinlik alanlarında ihtiyaçlarınız için flipchart Kiralama hizmetleri sunuyoruz. Geniş ürün yelpazesi ve ürün çeşidi ile uzun yıllardır bilinen güvenilir ve deneyimli tedarik kaynağı olarak hizmet vermekteyiz.

FlipChart Ekran Kiralama Fiyatları nedir?

1 Günden 1 haftaya, 15 günden 1 aya veya esnek kiralama seçeneklerine kadar rekabetçi fiyatlarımızla tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Kiralama süresi ve ürün özelliklerine göre bütçenize uygun fiyat seçeneklerimizle her zaman yanınızdayız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel proje fiyatları sunmaktayız, depo teslim, yerinde teslim ve kurulum montaj ile söküm dahil çözümler sunulmaktadır.

FlipChart kiralama Parkurumuz

İsterseniz 1 adet isterseniz çok adetli talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yazı tahtası kiralama hizmetlerimiz kağıt dahil veya kağıt hariç olarak sunulmaktadır.

Etkinliklerinizde kullanılmak üzere size geniş ürün ağımızla uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.