İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Çözümler Ocak 21, 2022

Hibrit Etkinlik Çözümleri

Hibrit etkinlik çözümleri ile çok yönlü olun.

Sunduğumuz hibrit etkinlik çözümleri; Fiziksel etkinlik katılımcıları ile Sanal etkinlik katılımcılarını buluşturuyor ve hiçbir katılımcının, sponsorun, konuşmacının arkada kalmayacağı çözümler sunuyoruz.

Hibrit etkinlik çözümleri ile daha geniş katılımlı etkinlikler oluşturarak daha yüksek gelir elde edebilir ve daha yüksek oranda yatırım dönüşü sağlayabilirsiniz.

Hem yüz yüze katılımcılar hem de uzaktan bağlanacak olan katılımcılar tek ve merkezi bir kayıt sistemi ile etkinliğe dahil olur.

Özelleştirilmiş hibrit uygulama çözümleri, fiziksel etkinlik katılımcıları ile sanal katılımcıları birbirine bağlar böylece her iki platformdaki katılımcılar anlık olarak etkileşime girer.

Kullanılan bazı çevrimiçi uygulama özellikleri ile (sohbet araçları, anket, sınav ve soru cevap gibi) sayesinde sanal katılımcılar, fiziksel katılımcılar ile aynı düzeyde etkileşim yaşar.

Hem fiziksel katılımcı hem de sanal katılımcıların fuar-sergi alanlarına veya sanal stand alanlarına erişim sağlanır.

 

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.