İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
info@etud.com.tr
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
info@etud.com.tr
T: +90 212 266 07 77
Ürünler Ocak 21, 2022

HTC Vive Kiralama

Sanal gerçeklik teknolojileri için dünyasının başarılı ürünlerinden olan HTC Vive ürünlerine  günlük kiralama, haftalık kiralama ve aylık kiralama seçenekleriyle daha kolay erişebilirsiniz.

HTC Vive sanal gerçeklik gözlüklerini Etkinlikleriniz için Similasyon, oyunlaştırma ve eğitim,  gibi birçok sahada kullanabilirsiniz. HTC Vive’nın yüksek görüntü kalitesi yeni nesil oyun konsolları ile katılımcılarınız hoş vakit geçirebilir ve farklı deneyimler kazanabilirler.

Oculus VR uygulamalarınız için geliştirdiğimiz özel donanımlı oyun bilgisayarları ile anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Tüm Etkinliklerinizde, günlük HTC kiralama / HTC Vive kiralama, haftalık HTC VR kiralama / HTC Vive Pro kiralama, aylık HTC Vive sanal gerçeklik gözlüğü / HTC Vive Vr gözlük, yıllık HTC Vive Pro, uzun dönem kiralık HTC Vive VR ve tüm kurumsal kiralık HTC VR ihtiyaçlarınız için konusunda uzman ekibimizle iletişime geçin…

  • Client

    Etüd Bilişim

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.