İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Ürünler Ocak 21, 2022

iPad Kiralama

iPad Kiralama Hizmeti
Dilediğiniz adette ve zengin ürün çeşidiyle iPad Kiralama hizmeti sunmaktayız. Tablet kiralama ihtiyaçlarınız için satış ekibimizle iletişime geçin. Kolay kullanımı, esnek kullanım imkanı, taşıma avantajı, web ve mobil uygulama zenginlikleri sayesinde ipad kullanımı her geçen gün artarak devam etmektedir. Bir etkinlikte katılımcılarınızla veya potansiyel müşterilerinizle etkileşim kurmak istiyorsanız, tablet ve iPad kiralama seçeneği her etkinlik için mükemmel bir tercihtir.

Her ipad kiralama talebi geldiğinde kalite kontrollü ve pil testi yapılmaktadır. Kiralık iPad’ler, ihtiyacınız olduğunda doğrudan talep edilen adrese sevk edilir veya depomuzdan alıp tekrar geri teslim şeklinde sunulur.

Ipad Kiralama servislerimizin beraberinde geliştirdiğimiz mobil yazılım çözümleri, Markanıza Özel oyun geliştirme hizmetleri ve web tabanlı yazılım çözümleri ile ihtiyaçlarınıza özel anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Ayrıca iPad özelleştirme, arayüz tasarımı, program geliştirme hizmetleri talep edebilirsiniz.

iPad kiralama – tablet kiralama hizmetleri ile;
– Mobil etkinlik uygulamaları
– Elektronik sınav uygulamaları
– Anket ve sınav uygulamaları
– Oylama Sistemleri
– Etkileşimli yazılım çözümleri
– Arttırılmış gerçeklik
Çözümleri etkinlik ihtiyaçlarınız için etkileşimli çözümler sunmaktayız.

Ayrıca iPad ler veya tabletler üzerinde geliştirdiğimiz onsite kayıt sistemleri ile,
– Mobil kayıt toplama,
– LCV takip – yönetim sistemi
– Onsite check-in sistemi
– Barkodlu yada karekodlu yaka kartlarının okutularak katılımcı giriş kontrolünün, yönetim ve takibinin sağlanması için Saha Kayıt ihtiyaçlarına yönelikte çözüm sunmaktayız.
İhtiyaçlarınız doğrultusunda Türkiye genelinde ipad kiralama veya tablet kiralama ihtiyaçlarınız için bize ulaşın. Tablet kiralama ve ipad kiralama ihtiyaçlarınız için İstanbul, Ankara ve Antalya şubelerimiz ile hızlı ve esnek bir şekilde yanıt vermemizi sağlıyoruz.

Tüm Etkinliklerinizde, günlük ipad kiralama / ipad pro kiralama, haftalık ipad kiralama / ipad pro kiralama, aylık ipad kiralama / ipad pro kiralama, yıllık kiralık ipad / kiralık ipad pro kiralama, uzun dönem ipad kiralama / ipad pro kiralama ve tüm kurumsal ipad kiralama / ipad pro kiralama ihtiyaçlarınız için konusunda uzman ekibimizle iletişime geçin…

 

iPad Kiralama Avantajları

Kiralamak istediğiniz ürünü satın alma maliyetine katlanmadan, ihtiyacınız olan süre ve özellikler için etud.com da kullandığınız kadar kira ücreti ödersiniz.
Kiralık ipad ve/veya kiralık tablet hizmetlerimizle; Finansal kaynaklarınızı daha verimli kullanabilir, bakım onarım ve servis maliyetleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan kesintisiz olarak iş akışı sağlarsınız. Günlük ipad kiralama, haftalık ipad kiralama, aylık ipad kiralama ve yıllık ipad kiralama seçenekleri ile satın alma zorunda kalmadan, istediğiniz sürede kullanım için kiralama seçenekleri sunmaktayız.

 

iPad Kiralama Nerelerde kullanılır

Kongre, Fuar, seminer, konferans, şirket toplantıları, zirveler, lansman ve tüm etkinliklerde ürün sergileme, tanıtım, anket toplama gibi ihtiyaçlar için ipad kiralama tercihi oldukça yaygındır. İlk orta ve yüksek öğretimde de oldukça yayın olarak ipad kiralama, tablet kiralama talepleri oluşmaktadır. Ayrıca kurumsal kullanım ihtiyaçlarına yönelik olarakta uzun dönem ipad kiralama talepleri her geçen gün artmaktadır. Ofiste, evde, tatilde, okulda, sahada ve akılınıza gelecek tüm alanlarda geniş kullanım talebi gören bu yüksek teknoloji ürünlerine rahatlıkla kiralama yöntemiyle erişebilirsiniz.

 

iPad Kiralama Fiyatları nedir?

1 Günden 1 haftaya, 15 günden 1 aya, 1 aydan 36 aya kadar rekabetçi fiyatlarımızla tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Kiralama süresi ve ürün özelliklerine göre bütçenize uygun fiyat seçeneklerimizle her zaman yanınızdayız.
iPad Kiralama – Tablet kiralama Parkurumuz
– ipad Kiralama – tablet kiralama hizmetleri kapsamında;
– 5 ve 6.nesil 9.7” Ekran, 32GB Bellek, wifi ipad kiralama
– 7-8-9.nesil 10.2” Ekran, 32 veya 64GB bellek, wifi ipad kiralama
– Yeni nesil 12.9” Ekran, 64GB veya 128GB bellek, wifi ipad Pro kiralama
– Android Tablet kiralama
– Kiosk Standı ile iPad seçenekleri kiralama
Seçenekleri sunmaktayız.

Tüm Etkinlikleriniz için, günlük-haftalık-aylık iPad / Tablet kiralayın.
Tüm kurumsal ihtiyaçlarınız için uzman ekibimizle iletişime geçin…

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar teslim çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.