İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Ürünler Ocak 21, 2022

Kiosk Kiralama

Kiosk Kiralama – Dokunmatik Ekranlı Kiosk Kiralama Hizmeti

Dokunmatik ekran uygulamaları için en çok kullandığımız ürünler olan Kiosklar hayatın tüm alanlarında yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Interaktif uygulama ihtiyaçlarının çok büyüdüğü günümüzde kiosk kullanımları her geçen gün hızla artmaktadır.

Özellikle kısa süreli Organizasyon ihtiyaçlarınız için anahtar teslim kiosk kiralama hizmetlerimizle tanışın.

Kiosk kiralama servislerimizle birlikte sunduğumuz içerik ve yazılım geliştirme çözümlerimizle uçtan uca destek hizmet sunmaktayız.

DOKUNMATİK KIOSK KİRALAMA ALANLARI

 • Katılımcılar için Karşılama Mesajı
 • Ürün Lansman Gösterileri
 • Anketler
 • Dijital işaret ve yönlendirmeler
 • Otomatik Kayıt
 • Bilgi sağlama noktaları
 • Ticari Fuarlar için Kat Planları ve Stant Konumlandırıcıları
 • Sıcak Noktalar dahil Şehir Haritaları
 • Reklam ve Sponsorluklar
 • Katılımcılar için E-posta Erişimi
 • Self Servis ve Ödeme Kioskları
 • Fotoğraf Kabini gibi birçok noktada içerik destek hizmetleri sunmaktayız.

Ticari Fuarlar, Sergiler, Seminerler, konferanslar, kongre, kurs, eğitim toplantıları gibi önemli tüm etkinlikleriniz için dokunmatik ekranlı kiosk kiralama ihtiyacı duyuyorsanız en doğru adres www.etud.com dur. Dokunmatik ekranlı kiosk kiralama, TOTEM kiosk kiralama, tablet kiosk kiralama, ve ipad kiosk kiralama çözümlerimiz, sergi alanlarında veya ticaret fuarlarda müşterilerinize çok daha kolay ve etkili içerik sunmanızı sağlar.
İnteraktif Kiosk Kiralama Çözümleri

İŞ TEKLİFLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRACAK KİRALAMA ÇÖZÜMLERİ
Birçok yönden, dokunmatik ekranlı kiosk, dijital tabela teknolojisinin nihai tezahürüdür. Bir işletme ile müşterileri veya bir kuruluş ile müşterileri arasında iki yönlü bir bilgi akışı sağlamak için gelişmiş dijital donanım özellikleri ve gelişmiş uygulamalar kullanır.

Etüd uygun fiyatlı kiosk kiralama paketleri her türlü işletme ve etkinliğe hitap etmektedir. Dokunmatik Ekranlı kiosklarımız, mekanınızın estetiğine ve dekoruna uyacak şekilde hem donanım hem de yazılım olarak özelleştirilebilir. Büyük ölçekli dokunmatik ekran kiosk kiralama projelerinde uzman bir ekibe sahibiz.

Genellikle etkinlik organizatörleri, etkinlik yöneticileri ve pazarlama ajanslarıyla birlikte çalışarak, yurt genelinde ve Avrupa’da dokunmatik ekran kiosk kiralama hizmeti sunmaktayız. Biz etkinliklerinizi etkileşimli hale getirmenize yardımcı olan donanım, içerik ve yazılım hizmetleri ile anahtar teslim servis veren bir ekibiz. Yüksek kaliteli ve geniş ekranlı etkileşimli yazılımlar tasarlayıp oluşturuyoruz, kuruyoruz ve kullanımınıza sunuyoruz. Talebiniz doğrultusunda size yerinde kurulum, destek hizmetleri ile birlikte servis veriyoruz ve projenin sonunda geri teslim alıyoruz.

Dokunmatik ekranlı kiralık kisoklar, kiralık ipad kiosklar ve kiralık Totem kiosk ürünleri estetik ve kurulumu kolaydır. Uygun içeriğe sahip dokunmatik ekranlı kiosk kiralama çözümlerimiz müşterileri standa çekmek için etkili bir yöntemdir. Sağladığımız dokunmatik kiosk kiralama ürünlerine yaklaşımımız basittir; niş, yüksek kaliteli ürünlere odaklanıyoruz ve değişik boyuta sahip kiosk ürünlerini stokluyoruz. Kiralık Kiosklarımız zarif tasarımlara ve endüstriyel dayanıklılığa sahiptir.

Etkinlik organizatörleri ve pazarlama ajansları, fuar standı tasarım ve üretim firmaları, üretim şirketleri, büyük markalar ile küçük girişimlere kadar birçok farklı sektörde dokunmatik ekranlı kiosk kiralama hizmeti ve etkileşimli yazılım projelerinde çalışmaktayız.

Yapacağınız organizasyondaki ihtiyaca en uygun dokunmatik ekranlı kiosk kiralama servisini bizden temin edebilirsiniz. Kios Kiralama hizmetlerimiz kapsamında, dilerseniz adrese teslim dokunmatik kiosk kiralama, dilerseniz depo teslim ipad kiosk kiralama, dilerseniz kurulum dahil totem kiosk kiralama servisleri sunmaktayız

Dokunmatik Ekran Kiosk Kiralama Avantajları

Kiralamak istediğiniz ürünü satın alma maliyetine katlanmadan, ihtiyacınız olan süre ve özellikler için etud.com da kullandığınız kadar kira ücreti ödersiniz.

Kiralık dokunmatik ekranlı kiosk kiralama hizmetlerimizle; Finansal kaynaklarınızı daha verimli kullanabilir, bakım onarım ve servis maliyetleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan kesintisiz olarak iş akışı sağlarsınız. İstediğiniz esneklikte kiralama çözümlerimizle günlük kiosk kiralama, haftalık ipad kiosk kiralama, aylık dokunmatik Totem kiralama seçenekleri ile satın alma zorunda kalmadan, istediğiniz sürede kullanım için bizi arayın…

Yeni teknoloji güncellemelerine ayak uydurmak çoğu zaman oldukça çok maliyetli olabilir. Bu nedenle, dokunmatik ekranları kioskları satın almak yerine, alternatif seçeneklere sahip kioskları kiralamak çok iyi bir fikir olabilir.   Bu strateji ile likidite kaybından kaçınırsınız ve en uygun çözüm ile vergi avantajına sahip olursunuz.

Dokunmatik Ekranlı Kios Kiralama Çözümü Nerelerde kullanılır

Kongre, Fuar, seminer, konferans, eğitim, kurumsal toplantılar, zirveler, lansman ve tüm etkinlik alanlarında etkileşimli çözüm ihtiyaçlarınız için dokunmatik ekran Kiralama hizmetleri sunuyoruz. Geniş ürün yelpazesi ve ürün çeşidi ile uzun yıllardır bilinen güvenilir ve deneyimli tedarik kaynağı olarak hizmet vermekteyiz.

Dokunmatik kiosk kiralama, Kongre merkezlerinin Kayıt ve karşılama desklerinde, Bilgilendirme ve yönlendirme amaçlı genel alanlarda, Salon kapılarında, fuar veya sergi alanlarında, Show romlarda, Havalimanlarında, Metro istasyonlarında, mağaza veya alışveriş merkezlerinde bilgilendirme noktası ve daha sayamadığımız birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

Dokunmatik Ekranlı Kiosk Kiralama Fiyatları nedir?

1 Günden 1 haftaya, 15 günden 1 aya veya esnek kiralama seçeneklerine kadar rekabetçi fiyatlarımızla tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Kiralama süresi ve ürün özelliklerine göre bütçenize uygun fiyat seçeneklerimizle her zaman yanınızdayız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel proje fiyatları sunmaktayız, depo teslim, yerinde teslim ve kurulum montaj ile söküm dahil çözümler sunulmaktadır.

Dokunmatik Kiosk kiralama Parkurumuz

17” Self Servis Kayıt Kiosk kiralama, 19” dokunmatik ekranlı kayıt kiosk kiralama, 21” dokunmatik kiosk kiralama, 27” dokunmatik ekranlardan 65” dokunmatik ekranlı kisoklara kadar farklı boyut ve teknolojiye sahip interaktif kiosk kiralama çözümleri sunmaktayız. Adrese teslim, depo teslim, kurulum ve söküm dahil kiosk kiralama, içerik ve yazılım geliştirme hizmetleri kapsamında dokunmatik ekran kiralama çözümleri sunmaktayız.

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.