İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77

Medya Senkronizasyonu

MULTİMEDYA SENKRONİZASYON ÇÖZÜMLERİ

Etkinlik çözümü :

Benzersiz multimedya senkronizasyonu teknolojisi Popilight ile katılımcılar bir etkinliğe ait aynı multimedia içerikleri marka model farketmeksizin tüm akıllı cihazlarında eş zamanlı deneyimler ve böylece katılımcı etkinliğin parçası olur. Deneyim esnasında telefonun ekran,titreşim,flaş ve ses fonksiyonları aktif bir şekilde içerikle uyumlu çalışmaktadır.

Bu inovatif teknoloji sayesinde sadece akıllı telefonlar değil, PC, TV, tablet ve akıllı saatlere kadar tüm ekranlarda ekstra donanım ve kurulum maliyeti olmadan eş zamanlı içerik yayınlamak ve görkemli görsel şovlar yaratmak mümkündür.

Uygulama başta marka etkinlikleri olmak üzere tüm eğlence ve spor etkinliklerinde yani kalabalıkların olduğu her yerde kullanılabilmektedir.
Markaya özel hazırlanan içerikler istenilen kurguya göre operatör ile uzaktan kontrol edilerek cihazlarda görüntülenebilmektedir.

Ayşe Deniz Konseri

Digital Signage çözümü :

Popilight teknolojisi akıllı TV’ler de dahil olmak üzere tüm cihazlarda multimedya içerikleri videowall formatında görüntüleyen, geleneksel digital signage uygulamalarında olduğu gibi ekstra donanım ve kurulum maliyeti oluşturmayan yeni nesil bir çözümdür.

Bu çözüm çoklu ekran gerektiren tüm mağaza ve fuar uygulamalarında kullanılabilmektedir.

Ace of Mice 2022 Standı

Video senkronizasyon çözümü :

Visynch teknolojisi ile kullanıcılar bir ekranda oynayan özel olarak hazırlanmış videoda bulunan dinamik QR kodu, Popilight uygulamasının kamerasına okutarak cihazını ile video ile senkronize etmiş olur ve telefonunu ikinci ekran olarak kullanarak ekstra multimedya içerikleri deneyimler.

Teknoloji Youtube ve Netflix gibi video yayınlayan tüm platformlarda kullanılabilir.

Örneğin bir maç izleyicisi Tv’de karşılaşmayı izlerken aynı anda maç ile ilgili canlı dataları telefonunda görüntüleyebilir.

Visynch Deneyimi Videosu

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.