İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
info@etud.com.tr
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
info@etud.com.tr
T: +90 212 266 07 77

Oculus Quest Kiralama

Oculus Quest 2 Oyun ve eğlence anlayışınız kökünden değiştiriyor, başka bir dünyayı deneyimlemenize olanak sağlıyor. . Sanal dünyada yeni maceraları keşfetmek ve bu deneyimi yaşamak için pek çok kişinin tercih ettiği dünyanın en popüler sanal gerçeklik gözlüğünden biridir.
Film izlemek, konserlere katılmak, oyun oynamak, sanal toplantılara katılmak ve müzik dinlemek gibi çok farklı aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesiyle bu farklı dünyada sizde yerinizi alın.
Herhangi bir bilgisayara ya da konsola ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz bu ürünle kolayca sanal dünyanın içine dalabilirsiniz.
Oculus Quest Sanal gerçeklik gözlüğü kiralamak istediğinizde bizimle iletişime geçin.

Tüm Etkinliklerinizde, günlük Oculus Quest kiralama / Oculus Quest 2 kiralama, haftalık Oculus Quest kiralama / Oculus Quest 2 kiralama, aylık Oculus Quest kiralama / Oculus Quest 2 kiralama, yıllık kiralık Oculus Quest / kiralık Oculus Quest 2, uzun dönem Oculus Quest kiralama / Oculus Quest 2 kiralama ve tüm kurumsal Oculus Quest kiralama / Oculus Quest 2 kiralama ihtiyaçlarınız için konusunda uzman ekibimizle iletişime geçin…

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.