İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Ürünler Ocak 21, 2022

Oyuncu Bilgisayarı Kiralama

Oyuncu Laptop Kiralama Hizmeti

Üst Düzey oyuncu bilgisayarı kiralayın

Oyuncu bilgisayarları teknolojik çok hızlı gelişmiyle birlikte, her zamankinden daha güçlü işlem kabiliyetine sahip hale gelmiş ve bir dizi etkileyici özellik sayesinde masaüstü bilgisayarlardan daha iyi performansa erişmiştir. Oyuncu notebook kiralama stoğumuz, MSI, Acer ve Lenovo gibi, birden fazla lider üretici marka ürünlerinden oluşmaktadır. Bunlar bilgisayarlar zorlu projeler ve yüksek çözünürlüklü video grafik oyunları için idealdir.

Bir etkinliğe katılacağınız için oyuncu laptop kiralama çözümüne mi ihtiyacınız var? İster bir etkinlikte standınız olsun, ister kendi etkinliğinizi düzenliyor olun, www.etud.com kiralama ihtiyaçlarınız için yıllardır size destek olmaya devam ediyor.  Oyuncu laptop kiralama ürünlerimiz, Oculus Rift veya HTC Vive gibi birçok Sanal gerçeklik ürünleri ile birlikte tam uyumluluk içinde kullanılabilir. Etüd, kapsamlı test edilmiş sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz güçlü kiralık oyuncu bilgisayar ürünleri hizmetinize sunmaktadır.

Yeni nesil i7 işlemciler, hızlı yüklenen SSD’ler ve 32GB’a kadar RAM ile donatılmış Oyun Dizüstü Bilgisayarları kiralayın; bu makineler, oyun oynama, büyük konferans uygulamaları, simülasyonlar, 3D veya video işleme gibi çeşitli etkinlik alanları için çok yönlüdür.

Oyun Dizüstü Bilgisayarları genellikle Oculus veya HTC gibi sanal gerçeklik ürünleriyle birlikte kiralanır. Gaming Laptop kiralama ile birlikte kulaklık ve diğer aksesuarların yanı sıra personel kiralayarak etkinliğiniz için eksiksiz tanıtım deneyimini sağlayabilirsiniz.

Etkinlikleriniz için ihtiyaç duyacağınız oyun konsollarını, aksesuarları ve yeni nesil teknolojileri kullanmak istiyor fakat satın almak istemiyorsanız uzman ekibimizle iletişime geçin, oyuncu laptop kiralama seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi edinin.

Müşterilerimizin çoğu, çok sayıda uygulamayı çalıştıracak kadar güçlü oyuncu bilgisayarları kiralar, genellikle eSpor etkinlikleri veya geçici ofis kurulumları için oyuncu bilgisayarı kiralama modelini kullanırlar. Müşterilerimizin oyuncu notebook kiralama deneyimimizden memnun kalmalarını sağlamak için güçlü işlemci ve yüksek performanslı ekran kartlarına sahip donanımları kiralama hizmetine sunmaktayız.

Etkinliğiniz ister bir gün ister bir hafta sürsün, ürünlerimizi ihtiyacınız olduğu sürece kiralayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun bir teklifi memnuniyetle hazırlarız. Dizüstü bilgisayarlar her zaman etkinlikten bir gün önce teslim edilir ve kiralama süresinin sona ermesinden bir gün sonra alınır. Bu, etkinliğiniz için ve zaman baskısı olmadan hazırlanmanıza olanak tanır. Bunların hepsi fiyata dahildir.

Yurt genelinde kiralık oyuncu laptop servislerimiz ile, günlük oyuncu laptop kiralama haftalık oyuncu notebook kiralama, aylık gaming laptop kiralama taleplerinize destek sağlıyoruz.

Gaming laptop kiralama / Oyun bilgisayarları kiralama çözümleri oyun etkinlikleri, eSpor turnuvaları, etkinlik aktivite alanlarında, 3D Render oluşturma, video düzenleme, fotoğraf düzenleme, CAD, oyun tasarımları ve yazılım geliştirme için mükemmeldir.

Oyuncu Laptop Kiralama Avantajları

Bilgisayar Oyun sektörü her geçen gün hızla gelişen ve büyüyen ciddi bir iştir. Oyun teknolojisinde günün trendlerini takip etmek ve güncel kalmak başlı başına bir zorluk olabilir. Son yıllarda oldukça büyük bir endüstri haline gelen bilgisayar oyun sektörü ile kullanıcılar, ne yazık ki en yeni konsollara ve oyun bilgisayarlarına ayak uydurmaya çalışmakta çok zorlanmaktadır. Özellikle de satın alma yapıyorsanız, çok pahalıya mal olabilir. Oyuncu bilgisayarı kiralama sizin etkinlikleriniz için mükemmel bir çözümdür. Kiralamak istediğiniz ürünü satın alma maliyetine katlanmadan, ihtiyacınız olan süre ve özellikler için www.etud.com kullandığınız kadar kira ücreti ödersiniz. Oyuncu notebook Kiralama çözümü, firmalar için elektronik cihaz tedarikinde kullanılan finansman yöntemlerinden biridir. Ekonomik çözümler sunması, vergiden muaf olunması size veya şirketinize çeşitli avantajlar sağlar.

  • Satın alma durumunda yüklü miktarlarda ücret ödemek yerine mevcut bütçenizi koruyabilirsiniz.
  • Kiralama bedellerini işletmenize gider olarak yansıtıp, vergi ödemelerinde avantajlı duruma geçebilirsiniz.
  • KDV indiriminden yararlanabilirsiniz.

Kiralık oyuncu laptop hizmetlerimizle; Finansal kaynaklarınızı daha verimli kullanabilir, bakım onarım ve servis maliyetleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan kesintisiz olarak iş akışı sağlarsınız. Sermaye taahhüdünü atlayın ve esnek bir dizüstü bilgisayar modeli ile macbook kiralamayı seçin.  Bu strateji ile likidite kaybından kaçınırsınız ve kestiğimiz kiralama faturaları ile vergi avantajına sahip olursunuz.

Oyuncu Notebook Kiralama Nerelerde kullanılır

Gaming Laptop kiralama, dijital oyun geliştiriciler, reklam ajansları, mimari tasarım firmaları, yazılım firmaları, eğlence sektörü, E-Spor turnuvalarında, etkinlik aktivite alanlarında, Kongre, Fuar, seminer, konferans, eğitim, 3D Render oluşturma, video düzenleme, fotoğraf düzenleme, CAD Cam tasarımları geliştiren firmalar ve  kurumsal kullanım ihtiyaçlarında oldukça yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Oyuncu Laptop Kiralama Fiyatları nedir?

Rekabetçi ve esnek fiyatlarımızla tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Kiralama süresi ve ürün özelliklerine göre bütçenize uygun fiyat seçeneklerimizle her zaman yanınızdayız.

Kısa Dönemli Kiralama seçeneklerimiz

Ürün Bilgisi  1 Gün 1 Hafta 1 Ay
Oyuncu Laptop kiralama

* Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Uzun Dönem Kiralama

Ürün Bilgisi 15 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay
Oyuncu notebook kiralama

* Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 

Oyuncu Laptop Kiralama Parkurumuz

Intel i5, i7, i9 işlemci, 16GB veya 32GB bellek, SSD disk, yüksek performanslı Nvida GTX ekran kartları ve düşük tepkime süreli özel ekranlara saip modelleriyle oyun bilgisayarı kiralama desteği sunmaktayız.

Herhangi bir etkinliğinizde veya çok fazla güç gerektiren herhangi bir iş için gaming laptop kiralamak istediniz mi?  Sektörün en yeni ve en yenilikçi donanımına sahip en yüksek performanslı oyun dizüstü bilgisayarlarından bazılarına kiralama yöntemi ile ulaşabilirsiniz. Güçlü Intel Core işlemciler, NVIDIA Geforce grafik kartları ve çok daha fazlasıyla oyun dizüstü bilgisayarlarımız, ne kadar büyük veya rekabetçi olursa olsun, ülke çapında sahip olduğunuz her türlü işin üstesinden gelmeyi amaçlıyor.

www.etud.com’u seçtiğinizde, etkinliğiniz için her zaman en iyi kiralık oyun dizüstü bilgisayarlarına erişebileceksiniz.

Tüm Etkinliklerinize, günlük-haftalık-aylık oyuncu notebook kiralayın.

Tüm kurumsal ihtiyaçlarınız için uzman ekibimizle iletişime geçin…

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.