İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77

Turnike Kiralama

Turnike Kiralama Hizmeti

Giriş-çıkış, kontrollü veya yetkili geçiş sistemleri alanında turnike sistemleri oldukça etkin şekilde kullanılmaktadır. Konser alanları, stadyumlar, festivaller, metro istasyonları, Ticari Fuarlar, Sergiler, Seminerler, konferanslar, kongre girişleri ve iş merkezi girişleri gibi geniş bir alanda güvenli ve kontrollü giriş yönetim sistemleri için kullanılmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınız doğrultusunda turnike sistemi satışı hem de turnike kiralama hizmeti vermekteyiz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda kiralık turnike hizmetini tüm Türkiye’de sunmaktayız vermektedir.

Kiralık Turnike sistemleri, belirli bölgelere giriş ve çıkışların kontrollü olarak yapılmasının sağlanması amacıyla üretilmektedir. Turnike Kiralama sistemi ile geçiş kontrol cihazları takılarak güvenlik seviyeleri arttırılabilir. Kart okuyucu, parmak izi okuma cihazı, yüz tanıma terminali yahut avuç içi damar tanıma cihazları ile entegre çalıştırılabildiği gibi buton ya da uzaktan kumandayla da kontrol edilebilir. Kiralamada hizmetinde kullandığımız turnikeler Türkiye’deki bilinen ve güvenilir üreticiler tarafından geliştirilmiştir ve tüm kalite belgelerine sahip türk malı, yerli üretim turnikelerdir.

Etkinlik alanında turnike kiralama hizmeti, ana giriş noktasında katılımcı giriş bilgilerinin toplanmasında, yetkili giriş ve çıkış kontrollerinin sağlanmasında veya kredili giriş kontrol sistemlerinde kullanılır. Bunun yanı sıra etkinlik alanında ücretli alanlar veya özel oturumlar gibi kısıtlanmış giriş kontrollerinin sağlandığı alanlardan güvenli geçişin sağlanması için kullanılmaktadır. Üretmiş olduğumuz raporlar ile;
Anlık Kayıt Sayıları, Etkinliğe dahil olan o andaki katılımcı sayış, Günlük – Giriş Çıkış Bilgisi, Anlık Giriş – Çıkış bilgileri, Toplam Giriş Çıkış Bilgisi

Etkinlikler için hizmetinize sunmuş olduğumuz Kiralık turnike sistemi barkod, Karekod, myfair veya rfid chiple çalışan kartlar ile kullanılarak işletilebilir. Bunun için geliştirmiş olduğumuz yazılımlar ile gerekli entegrasyon sağlanır. Turnike kiralama hizmetinin tamamını nakliye montaj devreye alma eğitim ve etkinlik sonrası söküm işlemlerini anahtar teslim olarak gerçekleştirmekteyiz.

Kiralık Turnikeler içinde gömülü olarak entegre etmiş olduğumuz endüstriyel bilgisayarlar, 2D laser barkod okuyucular, kontrol üniteleri ve geliştirmiş olduğumuz yazılımlar ile birlikte Akıllı Kiralık turnikelere dönüştürülür.  Yapılan etkinlikte kullanılan yaka kartları ya da elektronik kartlar özel tasarımlar ile markalanabilir, firmanın reklam amaçlı bilgileri ile basılabilir. Aynı zamanda Turnike üzerindeki ekranlarda etkinlik ya da firma-kurum logoları kullanılabilir.

Kullanılacak organizasyonun tipine ya da müşterinin isteğine göre turnike kiralama hizmeti ile birlikte yaka kartı veya geçiş kartı tipi belirlenir. Elektronik kart, ofset kart, termal kâğıt, bilet ya da gramajlı karton tipi giriş kartları tarafımızdan sağlanabilmektedir. Yaka kartı poşeti, tek kanca yaka kartı boyun ipi veya çift kanca yaka kartı boyun ipleri de talebiniz doğrultusunda sağlanmaktadır.

Ayrıca etkinlik öncesinde veya sırasında katılımcı yaka kartlarının baskılama sistemleri için çok gelişmiş çözümler ve servisler sunmaktayız.

Turnike Kiralama Avantajları

Kiralamak istediğiniz ürünü satın alma maliyetine katlanmadan, ihtiyacınız olan süre ve özellikler için Etud.com’da kullandığınız kadar kira ücreti ödersiniz.

Turnike sistemi için kiralama bütçesi üretilirken

  • Kaç adet Turnike kiralanacağı
  • Kaç gün kullanılacağı
  • İşletim sisteminin yapısı
  • Kiralık Turnikelerin kullanılacağı protokolün belirlenmesi (QrCode, Barcode, RFID gibi)
  • Kaç noktada işletileceği
  • İletişim ve çalışma protokollerinin belirlenmesinin ardından doğru bir projelendirme ile turnike kiralama bütçesi üretilir.

Sergiler, ticari fuarlar, etkinlikler veya kongreler için sunumlarınızda, en iyi performansı alabilmeniz için mümkün olan en iyi turnike kiralama hizmetini sunuyoruz. Kısa süreli ihtiyaçlarınızı karşılamak için Sermaye gereksinimlerini atlayın ve esnek Turnike kiralama çözümlerimizle seçin.

Turnike Kiralama Çözümü Nerelerde kullanılır

Kongre, Fuar, seminer, konferans, eğitim, kurumsal toplantılar, zirveler, lansman ve tüm etkinlik ihtiyaçlarınız için Turnike Kiralama hizmetleri sunuyoruz. Geliştirmiş olduğumuz çözümler ve teknolojik akıllı sistemler ile uzun yıllardır bilinen güvenilir ve deneyimli tedarik kaynağı olarak hizmet vermekteyiz.

Turnike kiralama sistemimiz, etkinlik alanlarının ana girişlerinde, Kayıt ve karşılama desklerinin çıkışında, Salon kapılarında, paralı özel oturumlarının yapıldığı toplantı salonlarında, fuar veya sergi alanlarının giriş çıkış yönetiminde, restoran girişlerinde ve daha sayamadığımız birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

Turnike Kiralama sisteminde işletim online ve offline destekli yazılım seçeneklerimizle sağlanabilmektedir. Etkinliğinizin niteliğine göre talep edeceğiniz seçenekte yazılım ve raporlama hizmeti sunmaktayız.

Turnike Kiralama Fiyatları nedir?

1 Günden 1 haftaya, 15 günden 1 aya kadar farklı talepleriniz doğrultusunda rekabetçi fiyatlarımızla tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Kiralama süresi ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre oluşturacağımız çözüm seçeneklerimizle bütçenize uygun fiyat seçeneklerimizle her zaman yanınızdayız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel proje fiyatları sunmaktayız. Yerinde teslim ve kurulum montaj ile söküm dahil çözümler sunulmaktadır.

Turnike kiralama, geçiş veya yetkili geçiş noktalarındaki uygulama seçeneğine göre de planlanmalıdır. Giriş ve çıkış kontrollerinin yapılması gereken noktalarda her iki görev için kullanılacak cihazların ayrı ayrı kurulması gerekmektedir.

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.