İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Çözümler Ocak 21, 2022

İnteraktif Çözümler

ETKİLEŞİMLİ ÇÖZÜMLER

Sanal Gerçeklik, Arttırılmış Gerçeklik, Karma Gerçeklik, Robotik Ürünler, Yüz Algılama, Sensör, Mekaactronik , Dokunmatik Yüzey gibi yeni nesil teknolojileri kullanarak geliştirdiğimiz çözümlerimiz ile etkinliklerinize farkındalık sağlıyoruz.

 

VR/AR GERÇEKLİK ÇÖZÜMLERİ

Etkinlikleriniz için, eğitimden, ürün tanıtımına, oyunlaştırma teknolojilerinden, 360 derece tesis/lokasyon çekimine ve simülasyon eğitim uygulamalarına kadar birçok alanda yeni nesil çözümler geliştiriyoruz. Mobil veya endüstriyel Sanal Gerçeklik (VR) veya Arttırılmış Gerçeklik (AR) çözüm ihtiyaçlarınız için bizi arayın, geleceğin çarpıcı dünyasını birlikte aralayalım.

Etkinlikleriniz için yeni ve fırsatlarla dolu bir kavram olan oyunlaştırma teknolojileri ile hedef ne olursa olsun süreci içselleştirmek için geliştirilen oyun tabanlı projeler geliştiriyoruz.

Geliştirdiğimiz Oyunlaştırma çözümleri ile, Benzerlerinden sıyrılmak için bir fırsattır. Kullanıcının motivasyonunu arttırır hem ürünün öğreticisini hem de kullanıcıyı mutlu eder.

Oyunlaştırma Çözümlerimiz ile;

–              Markanıza veya Firma kimliğinize göre branding yapabilmekte, hatta size özel senaryolarla yeni oyunlar üretebilmekteyiz.

–              Organizasyonlarınızda katılımcılarınızı hem eğlendirebilir hem etkileyebilir ve hem de vermek istediğiniz mesajları daha etkili ve kalıcı şekilde aktarabilirsiniz

–              Markanızı veya ürünlerinizi oyunlaştırma teknolojilerimiz ile kitlelere farklı deneyimlerle ulaştırabilirsiniz.

 

DÜŞÜNCE BALONCUKLARI

Konuşan Düşünce Baloncukları

Fuar, lansman, tanıtım organizasyonları veya her türlü etkinliğinizde ziyaretçilerin dikkatini çekmek ve stand alanına yönlendirmek amacıyla özel olarak tasarlanmış, akıllı görüntü işleme algoritmaları ile geliştirilmiş olan ve gerçek zamanlı olarak çalışan dijital animasyon sistemidir.

Etkileşimli ekranlarımız önünden geçen kişilerin yüzlerini tespit ederek, uygulamaya bağlı olarak, yüz konumunu referans alarak canlı görüntü üzerinde bir konuşma balonu çıkarabilir ya da kişiye takma bıyık veya peruk giydirebilir. Tüm bu animasyonlar gerçek zamanlı olarak kişinin ekrandaki görüntüsü üzerine yansıtılır ve hareketli olarak kişiyi takip eder.

 

ASİSTAN ROBOTU

Mükemmel Farkındalık…

Asistan Robotlar perakendecilerin, otelcilerin, okulların, hastanelerin, etkinliklerin, huzur evlerinin ve diğer özel odaklı sektördeki operatörlerin gücünü daha akıllı ve daha kişiselleştirilmiş hale getirecek hizmet sunar.

Asistan Robot tasarımı 360 derecelik Wrap-Around teknolojisi ve 60’tan fazla sensör kullanan bir matris ile çevresi hakkında mükemmel bir farkındalık sağlar.

Eşsiz bir 3 boyutlu dijital kamera ile donatılmış olan Asistan Robot , her hareketi ve pozu okuyarak insan ile makine arasındaki etkileşimi yeni seviyelere taşır.

Gelişmiş hareket kabiliyeti,

Otomatik kendi kendine Şarj

Yüz Algılama

Ses Lokalizasyonu

Engelden Sakınma

Her zaman Çevirim içi özellikleri sayesinde etkinlikleriniz için dikkat çeker ve mükemmel bir farkındalık sağlar.

 

ŞİMDİ OYNA

Herhangi bir kurulum ya da uygulama gerektirmeyen canlı bilgi yarışması formatıdır. Kullanıcıların birbirlerine ve zamana karşı yarışmasını sağlar. Eğlenceli bir rekabet ortamı oluşturur, etkileşimi maksimize eder, sorular aracılığıyla markanın vermek istediği mesajları iletmesini sağlarken ölçümleme için de kullanılabilir.

  • Markanıza özel renkler ve içeriklerle özelleştirilmiş ekranlar
  • Esnek sayıda soru adedi
  • Onlarca ve yüzlerce kullanıcı için güçlü ve hızlı sunucu altyapısı
  • Yarışma ve sınav sorularına ulaşmak için, tüm katılımcıların telefonları aynı anda bir platforma yönlendirilir.
  • Anlık performans raporlarına ulaşım sağlanır

 

SENDE İMZANI AT

Markanıza uygun slogan ve içeriklerle tamamiyle özelleştirilebilir ekranlar geliştirmekteyiz.

Ünlü bir karakterin posterini üretip onun ünlü sözünün altına sizde imzanızı atabiliyorsunuz.

Fotoğraf çıktısını alıp katılımcılarınıza hediye ederek etkiyi uzun süreli kalıcı hale getirebiliyorsunuz.

 

DİJİTAL MANTAR PANO

Etkinlik esnasında katılımcıların ürünler, konular veya konuşmacılar hakkında yorumlarını, paylaştıkları mesaj panosu uygulamasıdır.

 

–              Herhangi bir kurulum ya da uygulama yüklemeyi gerektirmez

–              Katılımcılar cep telefonlarını kullanarak istedikleri an yorumu paylaşabillir

–              Katılımcılar etkinlik alanına kuracağımız ipad kiosk veya benzeri istasyonlar üzerinden de rahatlıkla geripaylaşımlarını

–              Katılımcıların yorumları isterseniz anlık olarak  büyük ekranlarda yayınlanır

 

DİJİTAL ZİYARETÇİ DEFTERİ

Klasik Ziyaretçi defteri kullanımına son veriyoruz.

Düğünlerinizde, doğum günlerinizde, toplantılarınızda, özel partilerinizde, fuarlarda, özel anlarınızı paylaşmak veya markanız için geri bildirim toplamak istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz eşsiz bir çözümdür.

Geliştirdiğimiz dijital ziyaretçi defteri ile misafirlerinizin fotoğraflarını, video mesajlarını, el yazısı ile bıraktığı kısa notları arşivleyebileceğiniz yeni nesil bir çözümdür.

Etkinliğiniz sonrasında size özel bırakılan tüm geri bildirimleri veya özel mesajları yıllar boyu saklayabilir ve değerli geri bildirimlerden faydalanabilirsiniz.

 

SELFIE BOOTH

Ziyaretçilerin 80×190 cm marka logolu kiosk önünde fotoğraf çektirirken eğlenceli  dakikalar geçirdikleri çektikleri aynı zamnda fotoğraflarını e-mail olarak kendileri  ile paylaşabildikleri eğlence kabinlerimizdir.

Dokunmatik ekranlarımız sayesinde ziyaretçiler fotoğraflarını anında basabilme ve  hızlı printerlarımız sayesinde kaliteli fotoğraf çıktılarını 10×15 ebat yatay veya  dikey marka logolu alabilmektedir.

 

MIRROR BOOTH

Özel ışıklar ile donatılmış dijital aynamız ile fotoğraf çekilmek çok eğlenceli!

Ayna karşısına geçen ziyaretçi alanda bulunan eğlenceli aksesuarları kullanarak dokunmatik aynayı kullanarak fotoğraflarının çıktısını alabildikleri etkinlerimizden birisidir. Dokunmatik ekranlarımız sayesinde ziyaretçiler fotoğraflarını anında

basabilme ve hızı printerlerımız sayesinde kaliteli fotoğraf çıktılarını marka logolu

alabilmektedir.

 

KALDIR KULAKLIĞI SUNUM BAŞLASIN!

Geliştirilmiştir. Ziyaretçi kulaklığı kaldırdığında ekrandaki video çalışmaya başlar ve ürün hakkında bilgiler verir.

İstediğiniz içerikte hazırlayacağınız video veya mesajları kurgulayabiliriz.

Hareket sensörlerinden yüz algılama teknolojilerine kadar farklı birçok yöntem ile konuşan ekranlar ve etkileşimli sunumlar hazırlayabilirsiniz

 

ÖZEL ETKİNLİK PROJELER

Siz Hayal edin bir üretelim…

Evet, siz hayal edin biz yapalım sloganı ile çıktığımız bu yolda, ihtiyacınız olan çözümler için teknolojik çözümler sunuyoruz.

“Öğrenmenin yaşı yoktur” diyerek, hergün yeni yeni birçok teknolojiyi öğreniyor ve hayatımızın içine dahil ediyoruz.

Projenize özel kullanabileceğimiz en uygun teknolojiyi belirler ve terzi dikim usulü sıfırdan üretiriz.

Kimi zaman bir sanal asansör projesi geliştirebilir, kimi zaman kablosuz sensörle etkileşen bir kulaklık projesi üretebiliriz. Kimi zaman bir algı sensörü ile konuşan totemler, kimi zamanda bir muzu ve elmayı kullanarak oyun oynatabiliriz.

Ekranlar önünde oluşturulan özel stand için bir sensör mekanizması

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.