İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Ürünler Ocak 21, 2022

Macbook Kiralama

Macbook Kiralama Hizmeti

Apple’ın geliştirdiği ve bugünün bilinen en estetik ve en iyi dizüstü bilgisayarları olan Macbook Pro, yüksek performansta ve yüksek çözünürlük seviyesinde kesintisiz performans sunmaktadır.  İhtiyaçlarınız için en iyisini tercih edin, ihtiyaçlarınızı geciktirmeyin macbook kiralamak için bizimle iletişime geçin.

MacBook Pro kiralama, mevcut en güçlü Apple dizüstü bilgisayara erişmenizi sağlar. Etkileyici iş sunumları, 4k video prodüksiyonu ve film FX kurgusu ile deneyimsel pazarlama etkinlikleri için mükemmeldirler.

Intel i5, i7 yada Apple M1, M2 işlemciye ve yüksek çözünürlüğe sahip ekran modelleriyle macbook pro kiralama desteği sunmaktayız. Yüksek performanslı kiralık Macbook bilgisayarlar ile işinize güç ve taşınabilirlik getirin. Yüksek çözünürlüklü ekranlar ve yüksek hızında işlemcilere sahip olan MacBook bilgisayarlar ile uzun süre dayanıklı pil ömürleri ile geçici ofis veya iş ekibi ihtiyaçları için idealdir.

Yurt genelinde kiralama desteği ile günlük, haftalık, aylık kiralama ve yıllık esnek kiralama seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı bekletmeyin.

Macbook Pro iş veya diğer Yaratıcı Projeler için hafif ve güçlü bir araç arayanlar için standart dizüstü bilgisayardır.  Profesyonel Fotoğrafçılık, Oyun Geliştirme ve Video Projeleri için mükemmel bir seçimdir. Dahili projeler ve diğer bazı ihtiyaçlar için geniş bir yelpazeye sahibiz.

İster bir ticari fuar, ister film prodüksiyonu, isterseniz profesyonel sunum geliştirme yada içerik geliştirme veya bir kurumsal kullanım ihtiyacı için yeni nesil Apple Macbook kiralama seçeneklerimizle tanışın…

 

İşletmeniz için iş gücünü genişletmek, eğitim planlamak veya kurumsal etkinlik düzenlemek istediğinizde, Macbook kiralama servislerimizle teknolojiyi çalışanlarınıza hızlı bir şekilde ulaştırın. Geçici ihtiyaçlarınız için yüksek maliyetlerle satın almak yerine Macbook Pro kiralama çözümleri ile çok daha hızlı ve ekonomik şekilde ihtiyaçlarınızı çözüm oluşturabilirsiniz.

Günlük macbook kiralama, haftalık macbook Pro kiralama, aylık macbook kiralama ve uzun dönem Macbook Pro kiralama taleplerinize destek sağlıyoruz.

Macbook Kiralama Avantajları

Kiralamak istediğiniz ürünü satın alma maliyetine katlanmadan, ihtiyacınız olan süre ve özellikler için www.etud.com kullandığınız kadar kira ücreti ödersiniz. Kiralama, firmalar için elektronik cihaz tedarikinde kullanılan finansman yöntemlerinden biridir. Ekonomik çözümler sunması, vergiden muaf olunması size veya şirketinize çeşitli avantajlar sağlar.

  • Satın alma durumunda yüklü miktarlarda ücret ödemek yerine mevcut bütçenizi koruyabilirsiniz.
  • Kiralama bedellerini işletmenize gider olarak yansıtıp, vergi ödemelerinde avantajlı duruma geçebilirsiniz.
  • KDV indiriminden yararlanabilirsiniz.

Kiralık Macbook veya kiralık Macbook Pro hizmetlerimizle; Finansal kaynaklarınızı daha verimli kullanabilir, bakım onarım ve servis maliyetleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan kesintisiz olarak iş akışı sağlarsınız. Sermaye taahhüdünü atlayın ve esnek bir dizüstü bilgisayar modeli ile macbook kiralamayı seçin.  Bu strateji ile likidite kaybından kaçınırsınız ve kestiğimiz kiralama faturaları ile vergi avantajına sahip olursunuz.

Günlük macbook kiralama, haftalık macbook Pro kiralama, aylık veya yıllık macbook kiralama seçenekleri ile satın alma zorunda kalmadan, istediğiniz sürede kullanım için kiralama seçenekleri sunmaktayız.

Sergiler, etkinlikler veya kongrelerdeki sunumlarınızda, en iyi performansı alabilmeniz için mümkün olan en iyi bilişim ekipmanları kullanmanız gerekir ve yeni teknoloji güncellemelerine ayak uydurmak çoğu zaman oldukça maliyetli olabilir. Macbook Kiralama servislerimizle bu ihtiyaçlarınıza aradığınız çözümü sunmaktayız. Size tüm standartlara uygun güncel olan Macbook dizüstü bilgisayarları her zaman ve hemen hemen her miktarda sağlayabiliriz.

Macbook Kiralama Nerelerde kullanılır

Kongre, Fuar, seminer, konferans, eğitim, grafik tasarım, ticari toplantılar ve tüm etkinlikler ile birlikte kurumsal kullanım ihtiyaçlarınıza yönelik uzun dönem macbook kiralama talepleriniz için bizimle iletişime geçin…

MacBook Pro kiralama, dijital pazarlama ajansları, haber medyası ve eğlence sektörü çalışanları gibi gelişmiş grafiklere ve işlem hızlarına ihtiyaç duyan işletmeler ve ekipler için idealdir. Bu Apple dizüstü bilgisayarlar, sürükleyici 2560×1600 yerel retina ekrana ve ışık hızında işleme hızına sahip olmanın yanı sıra MAC OS’ye özgü Mac programlarını kullanma kolaylığı sunar.

Etkinlikleriniz için; Sunum kontrol odalarında, toplantı salonlarında, çalışma ofislerinde, yüksek çözünürlüklü içeriklerin hazırlanmasında, oyun tasarımlarında, eğitim veya tanıtım uygulamalarında ve daha sayamadığımız birçok farklı alanda kullanım için ihtiyaçlarınıza yüksek stok ve zengin ürün çeşidine sahip macbook pro veya macbook kiralama envanterimizle yıllardır hizmet vermekteyiz.

Macbook Kiralama Fiyatları nedir?

Rekabetçi ve esnek fiyatlarımızla tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Kiralama süresi ve ürün özelliklerine göre bütçenize uygun fiyat seçeneklerimizle her zaman yanınızdayız.

Kısa Dönemli Kiralama seçeneklerimiz

Dizüstü Bilgisayar            1 Gün            1 Hafta            1 Ay
Macbook kiralama
Macbook Pro Kiralama

* Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Uzun Dönem Kiralama

Dizüstü Bilgisayar 15 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay
Macbook Pro Kiralama
Macbook Kiralama

* Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 

Macbook Kiralama Parkurumuz

Intel i5,i7 yada Apple M1, M2 işlemciye, uzun pil ömrüne, 13” ekrandan 16” ekran büyüklüğüne, ve yüksek çözünürlüğe sahip ekran modelleriyle macbook kiralama ve Macbook pro kiralama desteği sunmaktayız.

Tüm Etkinliklerinize, günlük-haftalık-aylık laptop/notebook kiralayın.

Tüm kurumsal ihtiyaçlarınız için uzman ekibimizle iletişime geçin…

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar teslim çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.