İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Çözümler Ocak 21, 2022

Metaverse Etkinlik Çözümleri

Evrenin ötesinde sizde yerinizi alın.

Sanal gerçekliğin, artırılmış gerçekliğin ve karma gerçekliğin tamamını içeren Metaverse, internetin geleceği konumunda olup her geçen gün hayatımızın daha da fazla içine giriyor.

Metaverse, sizinle aynı fiziksel alanda olmayan insanlarla oluşturabileceğiniz ve keşfedebileceğiniz bir dizi sanal alan olmaktan çok daha fazlasıdır.

Etkinlikleriniz için Fiziksel dünya sınırlamaları olmadan deneyimler tasarlayabileceğiniz sanal bir dünyadır.

Metaverse toplantı çözümü ile çevrimiçi dünyada yeni bir etkileşim ve deneyim sunuyoruz. Etkinlikler, eğitimler ve iş birlikleri için sürükleyici, etkileşimi yüksek dünyaya sizde katılın.

Mesafe kavramı ortadan kaldırarak herkesin rahatlıkla bir araya geldiği bir platform sunuyoruz. Değişen dünyada fiziksel alan ihtiyacının ortadan kalkmasıyla birlikte her türlü etkileşimin sağlandığı sınıflar, toplantı odaları, konferans, etkinlik ve fuar alanları tasarladık. Dünyanın dört bir yanındaki katılımcılara ulaşarak onlarla gerçek zamanlı etkileşim kurmak, ürün ve çözümlerinizi sergilemek için Sanal fuar ve sergi alanları oluşturduk.

Platformun sağladığı olanaklar:
Avatar Oluşturma ve Kullanıcı Animasyonları
Büyük Toplantı Salonları
Küçük Çalışma Grubu odaları
Özel Sesli İletişim Çözümleri
Fuar ve Sergi Standları
Sosyal Alanlar ve Reklam Panoları
Simultane Çeviri Sistemi
Kayıt – Giriş Sistemi

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.