İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Ürünler Ocak 21, 2022

Notebook Kiralama / Laptop Kiralama

Notebook Kiralama Hizmeti, Etkinliklerinizdeki kısa süreli kullanımlar veya Uzun Dönem Kiralama talepleriniz için bizimle iletişime geçin. İşletmeniz için ister iş gücünü genişletmek, isterseniz de bir eğitim veya kurumsal etkinlik düzenliyor olun, notebook kiralama modeli, teknolojiyi çalışanlarınızın ellerine hızlı bir şekilde sağlamanın akıllı yoludur. Geçici ihtiyaçlarınız için ekipman ve yazılım satın almak yerine laptop kiralama çözümleri ile çok daha akılcı, hızlı ve ekonomik şekilde ihtiyaçlarınızı çözüm oluşturabilirsiniz.

Kurumsal etkinlikler, konferans veya ofis ihtiyaçlarınız için tüm elektronik tabloları, belgeleri ve programları yöneten bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olduğunda, envanterimizdeki notebooklar ile 13”, 14” veya 15″ ekranlı dizüstü bilgisayarları kiralayarak tüm gereksinimleri karşılanacaktır.
Yüksek kalitedeki, dünya markası laptoplar ile güvenilir ve deneyimli bir tedarik kaynağı olarak yaklaşık 30 yıldır hizmet veriyoruz. 1 adetten 1000 adede kadar istediğiniz adetteki ihtiyaçlarınız için güçlü ürün parkurumuzla notebook kiralama desteği sağlıyoruz.

Günlük laptop kiralama, haftalık laptop kiralama, aylık notebook kiralama ve uzun dönem notebook kiralama taleplerinize destek sağlıyoruz.

Notebook kiralama için ihtiyaçlarınızı bilen deneyimli ellerle hazırlanmış güvenilir ürünleri kullanın.
Standart notebook kiralama seçeneklerimize ek olarak, farklı bellek ve disk kapasitesine sahip, yüksek hızlı işlemcilerle kiralık laptopları veya MacBook Pro bilgisayarları kiralamayı deneyin. İhtiyacınız olan her alanda Dizüstü Bilgisayar kiralama taleplerinize yanıt bulmak için sizi dinleyen, anlayan ve çözüm sunan uzman ekimiz ile iletişime geçin…

Notebook Kiralama Avantajları

Kiralamak istediğiniz ürünü satın alma maliyetine katlanmadan, ihtiyacınız olan süre ve özellikler için Etud.com’da kullandığınız kadar kira ücreti ödersiniz.
Kiralık notebook-kiralık laptop hizmetlerimizle; Finansal kaynaklarınızı daha verimli kullanabilir, bakım onarım ve servis maliyetleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan kesintisiz olarak iş akışı sağlarsınız. Günlük notebook kiralama / laptop kiralama, haftalık notebook kiralama / laptop kiralama, aylık notebook kiralama / laptop kiralama ve yıllık notebook kiralama / laptop kiralama seçenekleri ile satın alma zorunda kalmadan, istediğiniz sürede kullanım için kiralama seçenekleri sunmaktayız.
Sergiler, etkinlikler veya kongrelerdeki sunumlarınızda, en iyi performansı alabilmeniz için mümkün olan en iyi bilişim ekipmanları ile donatılması gerekir. Tüm yeni teknoloji güncellemelerine ayak uydurmak çoğu zaman oldukça maliyetli olabilir.

Bu nedenle, yeni teknoloji ürünleri satın almak yerine, istediğiniz Dizüstü Bilgisayarları kiralamak çok iyi bir fikir olabilir. Size tüm standartlara uygun güncel olan en yeni cihazları her zaman ve hemen hemen her miktarda sağlayabiliriz.
Sermaye taahhüdünü atlayın ve esnek bir dizüstü bilgisayar modeli ile notebook kiralamayı seçin. Bu strateji ile likidite kaybından kaçınırsınız ve Laptop kiralama faturalarımızla vergi avantajına sahip olursunuz.

Notebook Kiralama Nerelerde kullanılır

Kongre, Fuar, seminer, konferans, eğitim, kurumsal toplantılar, zirveler, lansman ve tüm etkinlikler ile birlikte kurumsal kullanım ihtiyaçlarınıza yönelik uzun dönem notebook kiralama talepleriniz için geniş ürün yelpazesi ve ürün çeşidi ile uzun yıllardır bilinen güvenilir ve deneyimli tedarik kaynağı olarak hizmet vermekteyiz.
Etkinlikleriniz için; Kayıt desklerinde, sunum kontrol odalarında, toplantı salonlarında, Salon bilgilendirmesi için kullanılan ekranlarda, yönlendirme ekranlarında, e-poster alanlarında, internet cafe alanlarında, dernek odalarında, çalışma ofisi ve genel kurul odalarında, dokümantasyon merkezlerinde, eğitim odalarında, kurs odalarında ve daha sayamadığımız birçok farklı alanda kullanım için ihtiyaçlarınıza yüksek stok ve zengin ürün çeşidine sahip kiralık laptop – kiralık notebook envanterimizle yıllardır hizmet vermekteyiz.

Notebook Kiralama Fiyatları nedir?

1 Günden 1 haftaya, 15 günden 1 aya, 1 aydan 36 aya kadar rekabetçi fiyatlarımızla tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Kiralama süresi ve ürün özelliklerine göre bütçenize uygun fiyat seçeneklerimizle her zaman yanınızdayız.

Notebook Kiralama Parkurumuz

Lenovo Laptop kiralama
HP Laptop kiralama
Dell notebook kiralama
Acer laptop kiralama
MSI notebook kiralama seçeneklerimizle

Dünya markası ürünler ile stoklarımızı donatmış olduğumuz notebooklar i5 işlemci sınıfında kiralık laptoplar; i5 işlemci, 8GB-16GB bellek, 250GB SSD, 14” ekranlardan ve 15.6” ekran seçeneklerine kadar farklı seçeneklerde sizlerin taleplerinizi beklemektedir.
i7 işlemci sınıfındaki kiralık laptoplar; 8GB-16GB ve 32GB bellek, 250GB-512GB SSD, 14” ekranlardan ve 15.6” ekran seçeneklerine kadar farklı seçeneklerde sizlerin taleplerinizi beklemektedir.
Oyuncu Laptop-Gaming kiralık laptoplar; 16GB ve 32GB bellek, 512GB SSD-1TB SSD, 14” ekranlardan ve 15.6” ekran seçeneklerine kadar farklı seçeneklerde sizlerin taleplerinizi beklemektedir.

Tüm Etkinliklerinize, günlük-haftalık-aylık laptop/notebook kiralayın.
Tüm kurumsal ihtiyaçlarınız için uzman ekibimizle iletişime geçin…

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar teslim çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.