İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
info@etud.com.tr
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
info@etud.com.tr
T: +90 212 266 07 77
Ürünler Ocak 21, 2022

Notebook Kiralama

Tüm Uzun Dönem Kiralama  ve Kısa Dönem Kiralama talepleriniz için bizi arayın. İstediğiniz adetteki ihtiyaçlarınız için ürün temini sağlıyoruz. Yüksek kalitedeki, dünya markası laptoplar için güvenilir ve deneyimli bir tedarik kaynağı olarak uzun yıllardır hizmet veriyoruz.

Günlük kullanım ihtiyaçlarımıza bağlı olarak çok geniş bir kullanım alanına sahip olan dizüstü bilgisayarlar beraberinde de artan notebook kiralama taleplerini ortaya çıkartmıştır. Hızla  gelişen teknolojik özellikler karşısında, kiralama modeli ile güncel ürünlere kolayca sahip olun.

Etkinliklerinizde kullanacağınız notebooklar için ihtiyaçlarınızı bilen deneyimli ellerle hazırlanmış güvenilir kiralama ürünleri kullanın.

Tüm Etkinliklerinizde, günlük laptop kiralama/notebook kiralama, haftalık laptop kiralama/kiralık notebook, aylık notebook kiralama/laptop kiralama, yıllık notebook kiralama/laptop kiralama, uzun dönem kiralık laptop /kiralık notebook kiralama ve tüm kurumsal notebook kiralama/kiralık laptop ihtiyaçlarınız için konusunda uzman ekibimizle iletişime geçin…

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar teslim çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.