İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
info@etud.com.tr
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
info@etud.com.tr
T: +90 212 266 07 77

Oculus Kiralama

Dünyanın en çok bilinen ve bu alanda en büyük pazar payına  sahip olan Sanal Gerçeklik donanım üreticisi Oculus’un geliştirdği Sanal gerçeklik gözlüklerini kiralamak artık çok kolay.

Oculus VR ile 360 Derece çekimler, oyunlaştırma teknolojileri, similasyonlar, özel kurgu çalışmaları ve eğitim teknolojileri için olağan üstü deneyimler kazanın.

Etkiliklerinde sıra dışı deneyimler sunmak mı istiyorsunuz ? Katılımcılarınızı eğlendirmek ve eğlendirirken de markanızı daha güçlü şekilde sunmayımı hedefliyorsunuz?  Gelin  Oculus Sanal Gerçeklik gözlüklerini ve oculus için geliştirdiğimiz markalanabilir VR  oyunlarımızı keşfedin.

Oculus VR uygulamalarınız için geliştirdiğimiz özel donanımlı oyun bilgisayarları ile anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Tüm Etkinliklerinizde, günlük Oculus kiralama / Oculus Rift kiralama, haftalık Oculus VR kiralama / Oculus Rift S kiralama, aylık Oculus sanal gerçeklik gözlüğü / Oculus Vr gözlük, yıllık kiralık Oculus, uzun dönem kiralık Oculus VR ve tüm kurumsal Oculus VR kiralama ihtiyaçlarınız için konusunda uzman ekibimizle iletişime geçin…

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.