İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77

Oculus Kiralama

Oculus Kiralama Hizmeti

Dünyanın en çok bilinen ve bu alanda en büyük pazar payına sahip olan Sanal Gerçeklik donanım üreticisi Oculus’un geliştirdiği Sanal gerçeklik gözlüklerini kiralamak artık çok kolay. Oculus VR kiralama ile 360 Derece çekimler, oyunlaştırma teknolojileri, simülasyonlar, özel kurgu çalışmaları ve eğitim teknolojileri için olağan üstü deneyimler kazanın.

Oculus Quest 2 VR, mevcut en popüler, kullanıcı dostu ve ileri teknoloji VR başlıklarından biridir. Oculus VR gözlük kiralama ile tamamen sürükleyici sanal ortamları keşfedebilir ve etkileyici bir dizi VR oyunu oynayabilirsiniz. Oculus Quest2, bir sonraki etkinliğinizi bir adım öteye taşımak için harika bir seçenektir. Başlangıçta çığır açan Kickstarter kampanyasıyla geniş çapta tanınan Oculus Sanal Gerçeklik gözlükleri, 2014 yılında Facebook tarafından satın alındı ​​ve bu süreç boyunca Oculus’u geliştirenler her zaman yalnızca birinci sınıf teknolojiyi kullanmaya değil, aynı zamanda kulaklığı kullanıcı için rahat hale getirmeye de odaklandı. Bu konfor seviyesi, son derece hafif bir tasarımla elde edilir.

Oculus Gözlük kiralama ile Etkinliklerinizde sıra dışı deneyimler sunmak mı istiyorsunuz ? Katılımcılarınızı eğlendirmek ve eğlendirirken de markanızı daha güçlü şekilde sunmayı mı hedefliyorsunuz?  Gelin Oculus Sanal Gerçeklik gözlüklerini ve Oculus için geliştirdiğimiz markalanabilir VR oyunlarımızı keşfedin.

Oculus Quest 2 Kiralama yeni adıyla Meta Quest 2 kiralama Oyun ve eğlence anlayışınız kökünden değiştiriyor,Başka bir dünyayı deneyimlemenize olanak sağlıyor.  Sanal dünyada yeni maceraları keşfetmek ve bu deneyimi yaşamak için pek çok kişinin tercih ettiği dünyanın en popüler sanal gerçeklik gözlüğünden biridir.

Film izlemek, konserlere katılmak, oyun oynamak, sanal toplantılara katılmak ve müzik dinlemek gibi çok farklı aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesiyle bu farklı dünyada sizde yerinizi alın.

Herhangi bir bilgisayara ya da konsola ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz bu ürünle kolayca sanal dünyanın içine dalabilirsiniz.

Oculus Quest2 Sanal gerçeklik gözlüğü kiralamak istediğinizde bizimle iletişime geçin.

VR Gözlük kiralama ile uygulamalarınız için geliştirdiğimiz özel donanımlı oyun bilgisayarları ile anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Oculus Quest Kiralama ile İnteraktif Bir Dünya;

Hem yeni bir dünyaya adım atmak hem de o dünyada bir şeyleri değiştirebilmek artık mümkün! Yürüyün, gezin, ellerinizi kullanın, Sanal konserler, sanal turlar, 360derece videolar ve gerçeklik hissini zirvede yaşayacağınız oyunlar hepsi sadece Oculus Quest ile mümkün!

 

Tüm Etkinliklerinizde, günlük Oculus Quest kiralama, Oculus Rift kiralama, haftalık Oculus VR kiralama, Oculus Rift S kiralama, aylık Oculus sanal gerçeklik gözlüğü kiralama, Oculus Vr gözlük kiralama, yıllık kiralık Oculus, uzun dönem kiralık Oculus VR ve tüm kurumsal Oculus VR kiralama ihtiyaçlarınız için konusunda uzman ekibimizle iletişime geçin…

 

Sanal gözlük kiralama size başka bir dünyayı deneyimlemenize olanak sağlıyor.
Her geçen gün daha yüksek çözünürlüğe ve görüntü kalitesine ulaşarak bizleri daha fazla etkiliyor… Hadi bu farklı dünyada sizde yerinizi alın, sadece Oculus Gözlük kiralayın….

Yaptığınız organizasyonlarda ve etkinliklerde fark yaratabilir ve bir anda organizasyonun ilgi odağı olabilirsiniz.

 

Metaverse sistemlerini hayatımızın içine girmesiyle birlikte, Kurumlar toplantı ve etkinliklerini VR ortamlarında yapmaya başladı. Meta Quest 2 kiralama (eski adı Oculus Quest 2) talepleri her geçen gün hızla artmaya başlamıştır. Bunun nedeni ise iş modellerinin ve alışkanlıklarının değişmesidir. Metaverse sistemler, toplantı yöntemlerini, alışveriş deneyimlerini ve eğlence deneyimlerini başka bir boyuta taşımaya devam etmektedir. Bununla birlikte sanal gözlük başlıklarına olan talepte her geçen gün artarak devam etmektedir. Dünya çapında önde gelen markalar Metaverse yatırımlarına aralıksız devam etmekte, şirketler de bu  teknolojiyi daha iyi anlayabilmek adına, 3D sanal ortamlarda toplantı ve etkinlikler düzenlemektedir.

Sanal dünyanın hızla gelişimi birlikte VR Gözlük kullanım ihtiyaçları da buna paralel olarak hızla artmaktadır. Ama VR başlıkların satın alım fiyatları hala oldukça yüksektir. Daha kolay ve hızlı erişim için Oculus Gözlük kiralama hizmetimizle tanışın..

Oculus Gözlük Kiralama Avantajları

Oculus VR Kiralama hizmetimizle, istediğiniz ürünü satın alma maliyetine katlanmadan, ihtiyacınız olan süre ve özellikler için www.etud.com kullandığınız kadar kira ücreti ödersiniz. Bilinen yüksek kalitedeki Sanal gerçeklik gözlükleri tüketici pazarında hala sınırlı erişim ile elde edilebilen ürünler olduğu gibi yüksek satın alma fiyatları ile de kolay erişilebilen ürünler değildir. Kiralım Oculus Gözlük iş modeli, firmalar için elektronik cihaz tedarikinde kullanılan finansman yöntemlerinden biridir. Ekonomik çözümler sunması, vergiden muaf olunması, sürekli bakım ve destek hizmet servisleri size veya şirketinize çeşitli avantajlar sağlar.

  • Satın alma durumunda yüklü miktarlarda ücret ödemek yerine mevcut bütçenizi koruyabilirsiniz.
  • Kiralama bedellerini işletmenize gider olarak yansıtıp, vergi ödemelerinde avantajlı duruma geçebilirsiniz.
  • Oculus Sanal gerçeklik gözlüklerin lensleri oldukça hassas bir yapıya sahiptir, bu yüzden kullanım öncesi ve sonrasında gerekli olan servis protokollerinin uygulanması cihazların hizmet ömrünü uzatmaktadır. Bu noktada firmamız Oculus Kiralama hizmeti kapsamında profesyonel desteği ile cihazdan oluşabilecek lens, mercek hatalarını da minimum seviyeye indirmeyi sağlar.
  • KDV indiriminden yararlanabilirsiniz.

Kiralık Oculus hizmetlerimizle; Finansal kaynaklarınızı daha verimli kullanabilir, bakım onarım ve servis maliyetleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan kesintisiz olarak iş akışı sağlarsınız. Sermaye taahhüdünü atlayın ve esnek bir dizüstü bilgisayar modeli ile Oculus kiralamayı seçin.  Bu strateji ile likidite kaybından kaçınırsınız ve kestiğimiz kiralama faturaları ile vergi avantajına sahip olursunuz.

Günlük Oculus kiralama, haftalık Oculus Sanal Gerçeklik Gölüğü kiralama, aylık veya yıllık Oculus VR kiralama seçenekleri ile satın alma zorunda kalmadan, istediğiniz sürede kullanım için kiralama seçenekleri sunmaktayız.

Sergiler, etkinlikler, esports etkinlikleri ve metaverse dünyası gereksinimlerinizde en iyi performansı alabilmeniz için mümkün olan en iyi VR ürünlerini kullanmanız gerekir. Aynı zamanda yeni teknoloji güncellemelerine ayak uydurmak çoğu zaman oldukça maliyetli olabilir. Oculus VR Kiralama servislerimizle bu ihtiyaçlarınıza aradığınız çözümü sunmaktayız. Size tüm standartlara uygun güncel Oculus Sanal gerçeklik gözlüklerini kiralama hizmetimizle ayaklarınıza getiriyoruz.

Oculus Gözlük Kiralama Nerelerde kullanılır

Metaverse Uygulamaları, Sanal Sergi çözümleri, Kongre, Fuar, seminer, konferans, eğitim, grafik tasarım, ticari toplantılar ve tüm etkinlikler ile birlikte kurumsal kullanım ihtiyaçlarınıza yönelik uzun dönem Oculus gözlük kiralama talepleriniz için bizimle iletişime geçin…

Oculus kiralama, dijital pazarlama ajansları, Metaverse Platform geliştiricileri, esports oyuncuları, Eğitim sektörü, oyun geliştiricileri ve eğlence sektörü çalışanları gibi gelişmiş grafiklere ve işlem hızlarına ihtiyaç duyan işletmeler ve ekipler için idealdir.

Oculus Kiralama Fiyatları nedir?

Rekabetçi ve esnek fiyatlarımızla tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Kiralama süresi ve ürün özelliklerine göre bütçenize uygun fiyat seçeneklerimizle her zaman yanınızdayız.

Kısa Dönemli Kiralama seçeneklerimiz

Dizüstü Bilgisayar

1 Gün

1 Hafta

1 Ay

Oculus kiralama

* Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Oculus Kiralama Parkurumuz

Oculus Rit S ve Oculus Quest 2 kiralama seçeneklerimiz modelleriyle sunulmaktadır. 128GB ve 256GB hafızaya sahip olan Oculus Quest 2 kiralama ürünleri ile bilgisayar veya bir telefon ihtiyacı olmadan içeriklerinize daha özgür ve daha hızlı erişebilirsiniz.

Tüm Etkinliklerinize, günlük-haftalık-aylık Oculus gözlük kiralayın.

Tüm kurumsal ihtiyaçlarınız için uzman ekibimizle iletişime geçin…

 

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.