İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Ürünler Ocak 21, 2022

Superbox Kiralama

Superbox Modem Kiralama / Mobil Modem Kiralama

İnternet, keşfedildiği günden sonra insan hayatının vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Tüm alışkanlıklarımız ve yaşam şeklimizi bile temelinden değiştirdi. Bilgiye erişimin ve iletişimin bu kadar hızlı olmasının en büyük kaynağı internet bağlantısıdır. İnternet Son yıllarda ise iş yapma alışkanlıklarımızı, eğitim modelimizi ve iş yapma alışkanlıklarımızın bile değişmesine neden olmuştur. Özellikle mobil iş yapma modeli, pandemi sonrasında hibrit çalışma modellerinin gelişmesi ile birlikte özellikle mobil internet bağlantı kullanım talebi fazlasıyla artmıştır. Bu yüzden superbox modem, mobil modem, multi modem ve Vınn modem gibi mobil internet erişim cihazlarına yönelik kullanım talepleri çok fazla artmıştır.

Superbox modemler içinde yer alan SIM kartlar aracılığı ile 4.5G baz istasyonlarına bağlanarak internet erişimi sağlanır. Firmalar bu tür cihazlardan yararlanarak ev ve iş yerleri için internet erişimine Superbox modem kiralama yaparak kolayca erişebilir.

Özellikle kısa süreli etkinlikleriniz için de internet kullanımı artık olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Superbox modem kiralama çözümlerimizle sizlere hızlı internet, hızlı kurulum ve hızlı sonuç sağlıyoruz. Superbox modem kiralama hizmetimizle herhangi bir taahhüde gerek kalmadan tüm etkinlikleriniz için esnek ve hızlı çözümler sunuyoruz.

Superbox modem kiralama, mobil modem kiralama ve Vınn modem kiralama ürünleri kongrelerden açık hava etkinliğine, fuar alanlarından festivallere, lansman etkinliklerinden, her türlü özel etkinliklere kadar çok geniş bir alanda kullanılmaktadır. Tak çalıştır özelliği ile kolay ve zahmetsiz kurulum ve hızlı internet erişimi sağlayabilirsiniz

Superbox modem kiralama / Mobil modem Kiralama Avantajları

Hızlı internet erişimi ile birlikte hızlı ve kolay kurulum ihtiyaçlarınızın gerekli olduğunda güvenilir servis sağlayıcı ve tedarikçi firmalar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İşletmelerin bu tür anlık ihtiyaçları olması durumunda çalışmaların aksatılmadan yürütülmesi önem taşır yüksek hızda hızlı

Superbox kiralama ihtiyaçlarınız için uzman ekibimizle iletişime geçin…

 

Anlık internet çözümleri için kiralama yöntemi ile kolaylıkla çözülebilir. Firmaların internet gereksinimleri dışımda network alt yapısına ihtiyaç duyması durumunda da alınacak hizmet önemli hale gelir. Bu nedenle tedarik kaynağınızın hızlı çözüm üretme ve ağ teknolojileri konusunda altyapı desteği verebilecek kabiliyette olması çok önemlidir. Etüd, özellikle etkinlik sahasında kısa süreli internet ihtiyaçlarının yanı sıra alanda kablolu ve kablosuz internet ağ bağlantı servislerinin sağlanması noktasında uzun yıllardır hizmet vermektedir.

 

Superbox Modem veya Mobil Modem Kiralama Fiyatları nedir?

Sınırsız kotalı ve hız limitli paketlerin yanı sıra, kotalı ve hız limitsiz (bulunduğu lokasyondaki baz istasyonundaki yoğunluğa göre) paketler olmak üzere 1 Günden 1 haftaya, 15 günden 1 aya veya esnek kiralama seçeneklerine kadar rekabetçi fiyatlarımızla tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Kiralama süresi ve ürün özelliklerine göre bütçenize uygun fiyat seçeneklerimizle her zaman yanınızdayız.

Etkinlikler için sunmuş olduğumuz Mobil internet kiralama ürün ve servislerimiz;

  • Superbox modem kiralama (Turkcell 4.5Ghz mobil modem)
  • Redbox modem kiralama (Vodefone 4.5Ghz mobil modem)
  • 5Ghz mobil modem kiralama
  • 5G Multimodem kiralama
  • Vınn modem kiralama
  • KA Band uydu modem kiralama
  • Radiolink modem kiralama ve kurulum destek hizmetleri
  • Metro Ethernet modem kurulum ve projelendirme hizmetleri sunulmaktadır
Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.