İletişim
Nurtepe Mah. Alibeyköy Cad, Çam Sk. No35/A,
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Work Inquiries
[email protected]
T: +90 212 266 07 77
Ürünler Ocak 21, 2022

Televizyon Kiralama / TV Kiralama

Televizyon Kiralama Hizmeti Ticari Fuarlar, Sergiler, Seminerler, konferanslar, kongre, kurs, eğitim toplantıları gibi önemli tüm etkinlikleriniz için televizyon kiralama ihtiyacı duyuyorsanız en doğru adres www.etud.com dur. Yüksek çözünürlüğe sahip, yeni nesil görüntü kalitesinde Full HD ve 4K çözünürlüğe sahip kiralık televizyon çözümlerimizle her zaman yanınızdayız. Etkinliklerinizde sergilemek istediğiniz içerikleri en iyi ve etkili şekilde sunmanız için yıllardır kesintisiz hizmet vermekteyiz. Dünya markası güncel modellerimiz ile Televizyon kiralama, TV Kiralama, Plazma Ekran Kiralama hizmeti sunmaktayız. Televizyon kiralama hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz uzman ekibimizle iletişime geçin…

LED ekran kiralama hizmetlerimiz ile etkinliklerinize resimler ve renkler katın! LCD Ekran, LED TV ve Plazma TV hizmetlerimiz ile etkinliklerinize çarpıcı içerikler ve renkler katın! İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm Türkiye’deki, Avrupa’daki ve Dünyadaki etkinlikleriniz için çok çeşitli yüksek kaliteli LED Televizyon kiralama çözümlerimizden yararlanın.

Standınızda sergilemek istediğiniz çarpıcı içerikler için ister uygun bir LED TV arıyor olun veya bir etkinliği birden çok ekranla donatmak isteyin, siz değerli müşterilerimize; LED Televizyon kiralama, LCD TV kiralama, Plazma TV ve PDP Wall ekran kiralama yelpazemiz ile arzu ettiğiniz esnekliğini ve desteği sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçip televizyon kiralama hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yapacağınız organizasyondaki İhtiyacınıza en uygun televizyonu en uygun bütçeye bizden temin edebilirsiniz. Dilerseniz adrese teslim TV, dilerseniz depo teslim Televizyon , dilerseniz kurulum dahil Plazma TV çözümlerimizle hizmet vermekteyiz. Teknisyenlerimiz her zaman yanınızda olduğu için size göz alıcı etkinlikler ve maksimum esneklik garanti ediyoruz. Günlük TV kiralama, haftalık Televizyon kiralama, aylık Led TV kiralama ve esnek Plazma ekran kiralama taleplerinize destek sağlıyoruz.

Etkinlik veya sergi standınızda kiralık modern bir LED Ekran seçerseniz, çevre aydınlatması veya diğer göz alıcı çevresel faktörler ve detaylar olsa bile içeriğinizi izleyicilere sunmanız gerekmektedir

İçeriğinize bağlı olarak her zaman standınızın tasarımına uyan ve doğru çözünürlüğe (UHD veya Full HD) sahip olan doğru kiralık ekran / kiralık TV boyutunu seçmenizi öneririz

Lütfen bizimle iletişime geçin , standınız için doğru ekranı ve doğru montaj türünü (zemin standı, duvara montaj, masa standı veya özel üretim kabin montajı) seçmenize yardımcı olabiliriz.

 

Televizyon Kiralama, LED TV Kiralama Avantajları

Kiralamak istediğiniz ürünü satın alma maliyetine katlanmadan, ihtiyacınız olan süre ve özellikler için Etud.com’da kullandığınız kadar kira ücreti ödersiniz.

Kiralık TV hizmetlerimizle; Finansal kaynaklarınızı daha verimli kullanabilir, bakım onarım ve servis maliyetleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan kesintisiz olarak iş akışı sağlarsınız. Günlük TV/ Televizyon, haftalık Plazma TV/ LED TV, aylık LED Ekran/ TV kiralama seçenekleri ile satın alma zorunda kalmadan, istediğiniz sürede kullanım için kiralama seçenekleri sunmaktayız.

Sergiler, ticari fuarlar, etkinlikler veya kongreler için sunumlarınızda, en iyi performansı alabilmeniz için mümkün olan en iyi televizyon ve ekran ekipman kiralama hizmetini sunuyoruz. Yeni teknoloji güncellemelerine ayak uydurmak çoğu zaman oldukça çok maliyetli olabilir. Bu nedenle, yeni nesil televizyonları ve ekranları satın almak yerine, istediğiniz standartlardaki televizyonları kiralama çok iyi bir fikir olabilir.  Size tüm güncel olan ve yeni nesil televizyon seçenekleri ile her zaman ve hemen hemen her miktarda TV kiralama hizmeti sağlayabiliriz.

Kısa süreli ihtiyaçlarınızı karşılamak için Sermaye gereksinimlerini atlayın ve esnek bir dizüstü TV kiralamayı seçin. Bu strateji ile likidite kaybından kaçınırsınız ve Televizyon kiralama çözümü ile vergi avantajına sahip olursunuz.

 

Televizyon Kiralama Çözümü Nerelerde kullanılır

Kongre, Fuar, seminer, konferans, eğitim, kurumsal toplantılar, zirveler, lansman ve tüm etkinlik ihtiyaçlarınız için TV Kiralama hizmetleri sunuyoruz. Geniş ürün yelpazesi ve ürün çeşidi ile uzun yıllardır bilinen güvenilir ve deneyimli tedarik kaynağı olarak hizmet vermekteyiz.

LED TV kiralama ürünleri veya Plazma TV Ekranlar, Kongre merkezlerinin Kayıt ve karşılama desklerinde, Salon kapılarında, fuar veya sergi alanlarında,  yönlendirme veya bilgilendirme amaçlı alanlarda, e-poster alanlarında, sanat galerilerinde, reklam içerikli vitrinlerde, Show romlarda, küçük toplantı odalarında, video konferans odalarında ve daha sayamadığımız birçok farklı alanda kullanılmaktadır. TV Kiralama ihtiyaçlarınıza yüksek stok ve zengin ürün çeşidine sahip yeni nesil yüksek çözünürlükte ve her boyutta kiralık televizyon, kiralık LED TV, Kiralık Led TV, Kiralık PDP Wall ekranlar, kiralık LED ile hizmet vermekteyiz.

 

Televizyon Kiralama Fiyatları nedir?

1 Günden 1 haftaya, 15 günden 1 aya, 1 aydan 36 aya kadar rekabetçi fiyatlarımızla tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Kiralama süresi ve ürün özelliklerine göre bütçenize uygun fiyat seçeneklerimizle her zaman yanınızdayız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel proje fiyatları sunmaktayız, depo teslim, yerinde teslim ve kurulum montaj ile söküm dahil çözümler sunulmaktadır.

Televizyon Kiralama Parkurumuz

LG TV Plazma

Samsung Plazma TV

Philips Televizyon, Plazma

Dünya markası ürünler ile stoklarımızı donatmış olduğumuz  TV Kiralama seçeneklerinden, Plazma ekran kiralama seçeneklerine, Büyük LED TV Kiralama seçeneklerinden ve PDP Ekran Kiralama seçeneklerine  kadar farklı seçeneklerde sizlerin taleplerinizi beklemektedir.

24” TV Kiralama, 27” Televizyon kiralama, 32” Led TV kiralama, 40” ekran kiralama, 42” Led TV Kiralama, 46” Plasma Kiralama, 48” LCD Kiralama, 49” LCD TV Kiralama, 50” TV Kiralama, 55” Led TV kiralama, 60” LCD TV Kiralama, 65” Televizyon kiralama, 75” TV Kiralama ve 80” LED Televizyon kiralama, 82” TV Kiralama, 84” LED TV kiralama ve 86” Televizyon kiralama seçeneklerimizle montaj, kurulum dahil çözümler sunmaktayız.

Bize Yazın

Teklif istermisiniz?

Tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca anahtar çözümler üretiyoruz.

Back

​​​Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamızdoğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.